بیوگرافی بهزاد قدیانلو

3 سال پیش
بیوگرافی بهزاد قدیانلو
Rate this post

بیوگرافی بهزاد قدیانلو به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

بهزاد قدیانلو متولد ۱ فروردین ۱۳۶۸ در تهران، کمدین می باشد.

زندگینامه بهزاد قدیانلو

بیوگرافی بهزاد قدیانلو

فعالیت هنری

فارغ التحصیل لیسانس رشته فیزیک از دانشگاه تهران است، دوتا خواهر دارد و خودش فرزند دوم می باشد،

با خنداننده شو برنامه خندوانه به شهرت رسید.

در این مطلب بیوگرافی بهزاد قدیانلو را می خواند.

اجرا از مدرسه تا دانشگاه

از مقطع راهنمایی عضو گروه نمایش مدرسه بود و در اردوهای دانش آموزی استان تهران برنامه اجرا می کرد، بعدها در دانشگاه نیز اجرای برنامه رو ادامه داد.

از کافه تا خندوانه

همزمان با دانشگاه به همراه چند نفر از دوستانش یک گروه کمدی راه انداختند و بیشتر در کافه های تهران استند آپ برگزار می کردند که از همانجا از طریق یکی از ویدیوهایی که دوستش برای خندوانه فرستاد بود برای تست دعوت شد.

شهرت با خندوانه

بعد از تست گروه اولیه داوران از بین ۱۰۰ نفر جز ۲۰ نفر منتخب به خنداننده شو راه یافت و وارد گروه رامبد جوان شد، در نهایت در دور دوم با آرای مردم نتوانست به مرحله بعدی برود.

شروع بازیگری

بهزاد قدیانلو گرچه در خنداننده شو توفیق چندانی نیافت اما در مرحله تست اولیه، سبک اجرایش مورد پسند کمال تبریزی داور مسابقه قرار گرفت و بعنوان بازیگر در فيلم مارموز وی در سال ۹۶ ایفای نقش کرد.

کلاس های بازیگری

همزمان با اولین کار بازی در وركشاپ هاى آتیلا پسیانی شركت كرد و بعد از آن حدود يک سال در مدرسه بازيگرى ليو به سرپرستى حسن معجونی مشغول يادگيرى بود.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی نیکلاس لی

تجربه های جدید

بعدا در یک سكانس از قانون مورفى به كارگردانى رامبد جوان در بهمن ۹۶ بازى كرد و بعد از آن مجدد در فيلم ما همه با هم هستيم جلوى دوربين آقاى تبريزى رفت.

ازدواج

بهزاد قدیانلو چند سالیست ازدواج کرده و متاهل می باشد

از فیزیک تا مهد کودک

آقای قدیانلو که فارغ التحصیل فیزیک دانشگاه تهران است می گوید تابحال ۶ شغل مختلف داشتم و حالا با همسرم گرداننده مهد کودک یویو در غرب تهران هستیم

از موسیقی تا ورزش

از كودكى علاقه به موسيقى داشتم، حدود دو سال براى نوازندگى سنتور شاگرد سيامک آقايى بودم، در ورزش هم كيوكوشين، كوهنوردى انجام می دهم و به بازى هاى فكرى جمعى هم بسيار علاقه دارم

اختراع

سال ۱۳۸۵ وسيله ای اختراع كردم به نام دستگاه رسم مقاطع مخروطى كه امكان رسم بيضى، هذلولى و سهمى رو داره و ثبت شد توى جشنواره خوارزمى تا مرحله كشورى پيش رفتم ولى مقامى به دست نياوردم

آرزو

هميشه سه تا آرزو براى خودم و اطرافيانم دارم، سلامتى، شادى و ثروت و هر اتفاقى كه در مسير رسيدن به اين سه تا آرزو كمكم كنه رو دنبال مى كنم

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی بهزاد قدیانلو
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه