بیوگرافی رامتین خداپناهی

4 سال پیش
بیوگرافی رامتین خداپناهی
5/5 - (1 امتیاز)

بیوگرافی رامتین خداپناهی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

رامتین خداپناهی متولد ۱۳۵۰ در گرگان، بازیگر است.

زندگینامه رامتین خداپناهی

بیوگرافی رامتین خداپناهی

فعالیت هنری

فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش با گرایش بازیگری و فوق لیسانس نمایش با گرایش کارگردانی می باشد وی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اراک نیز می باشد.

از تئاتر تا بازیگری حرفه ای

بصورت جدی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ بعد از گرفتن لیسانس زمانی که ۲۸ ساله بود با تله تئاتر کشتی نوح شروع کرد و یکسال بعد با بعنوان مهمان در یک سریال ایپزودیک بازی کرد.

شهرت از سریال تا فیلم

در سال ۱۳۷۹ در سریال مریم مقدس هم ایفای نقش کرد و همین سال با فیلم صبحانه برای دو نفر اولین تجربه سینمایی خود را بدست آورد.

شهرت او بیشتر با سریال فقط بخاطر تو در رمضان سال ۸۲ بود.

تدریس در دانشگاه

آقای خداپناهی از سال ۱۳۸۲ بصورت جدی وارد عرصه تدریس در دانشگاه های کشور شده و در حال حاضر عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اراک می باشد.

علاقه به کارگردانی اما …

من هم به کارگردانی علاقمندم، طرح های خوبی هم در دست دارم اما کارگردانی مشکلات خاص خود را دارد که جسارت ورود هرکسی را به این رشته نمی دهد.

تجربه مجری گری

رامتین خداپناهی در سال ۱۳۹۵ برنامه ای به نام به سلامت را در قامت مجری از شبکه سلامت جلوی دوربین برد، می گوید دوست داشتم یکبار مجری گری را تجربه کنم.

ازدواج و طلاق

رامتی خداپناهی سالها پیش با یک خانوم بازیگر بنام مرضیه طهماسبی ازدواج کرد اما این رابطه در نهایت به جدایی و طلاق ختم شد، آقای بازیگر دوباره ازدواج کرده که ثمره آن یک دختر متولد ۹۱ می باشد

مطلب مرتبط:  بيوگرافی الهام چرخنده

علت کم کاری

در تمام این سالها سعی کردم کارهایی که دوست دارم رو انجام بدم

اما متاسفانه در چند سال اخیر کارها گروهی و تیم ثابت شده و شما باید ارتباطت با گروه ها و دفاتر بازیگری را داشته باشی تا بتونی در یکی دو کار بازی کنی

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی رامتین خداپناهی
5/5 - (1 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه