بیوگرافی نیلوفر پارسا

4 سال پیش
بیوگرافی نیلوفر پارسا
Rate this post

بیوگرافی نیلوفر پارسا به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

نیلوفر پارسا متولد ۲۷ فروردین ماه سال ۱۳۶۹ است و با بازی در سریال آوای باران به مخاطب معرفی شد. وی علاوه بر بازیگری در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد.

زندگینامه نیلوفر پارسا

بیوگرافی نیلوفر پارسا

فعالیت هنری

نیلوفر پارسا از جمله بازیگرانی است که با وجود نقش‌های محدودی که بازی کرده، توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. او علاوه بر بازیگری در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد. پارسا شهرت اصلی خود را با بازی در سریال آوای باران کسب کرد و توانست خود را به همگان معرفی کند. در این مقاله به بررسی بیوگرافی و فعالیت‌های نیلوفر پارسا پرداخته ایم.

بیوگرافی نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا در ۲۷ فروردین ماه سال ۱۳۶۹ در شهر تهران به دنیا آمد.

تحصیلات

او در رشته مهندسی IT تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده است.

شروع فعالیت‌های هنری و شهرت

آغاز فعالیت‌های نیلوفر پارسا از تئاتر است. این بازیگر نفش آفرینی خود را در تلویزیون با بازی در چند نقش کوتاه در مجموعه تلویزیونی «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» آغاز کرد. اما شهرت اصلی فعالیت‌های نیلوفر پارسا در بازیگری به ایفای نقش در سریال آوای باران بر می‌گردد.

حمایت پدر نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا از دوران کودکی علاقه بسیار زیادی به بازیگری داشته و والدین خود را مشوق اصلی موفقیت خود می‌داند. او در گفته‌های خود بیان کرده که پدرش به او گفته است اگر مهندسی بخواند او را ساپورت خواهد کرد. به همین خاطر او درس خوانده و به دانشگاه رفته تا که بتواند رضایت پدر را کسب کند. همچنین پدر نیلوفر او را در کلاس‌های امین تارخ ثبت نام کرد و این کلاس‌ها آغازگر کار بازیگری او شد و از آن زمان تا کنون او بازیگری را دنبال کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی مهدی برکشلی

علاقه نیلوفر پارسا به موسیقی و ورزش

نیلوفر پارسا نه تنها علاقمند به بازیگری است و در این زمینه فعالیت دارد، بلکه به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کند. وی از دوران کودکی خود به ورزش‌هایی مانند ژیمناستیک علاقه دارد و یوگا را پیوسته دنیال می‌کند. او سعی می‌کند اوقات فراغت و آزاد خود را به مطالعه نمایشنامه و یوگا بگذراند.

ازدواج نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا ازدواج نکرده و هنوز مجرد است.

فعالیت‌های نیلوفر پارسا در فیلم و سریال
سریال تلوزیونی آوای باران
فیلم سینمایی سه حرفی هشت عمودی
فیلم رسانه باج
سریال تلوزیونی نفس
فیلم من و شارمین

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی نیلوفر پارسا
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه