بیوگرافی نوئل فلدینگ

1 سال پیش
بیوگرافی نوئل فلدینگ

بیوگرافی نوئل فلدینگ به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

نوئل فلدینگ کمدین ، نویسنده ، بازیگر ، هنرمند و موسیقی دان انگلیسی میباشد. خارج از کارش در ” Mighty Boosh” ، فل در قسمت های مختلفی از کانال های مختلف بوده است ، در برنامه های کمدی مانند : Nathan Barley, The IT Crowd, AD/BC: A Rock Opera و Garth Marenghi’s Darkplace بوده است. در بیشتر اینها نیز در کنار جولیان بارات بوده است. او هم چنین در سال ۱۹۹۸ در برنامه “Unnatural Acts” بوده است. در سال ۲۰۰۷ نیز ، فل در “Never Mind the Buzzcocks” حضور داشته است. فلدی در فیلم “Plunkett & Macleane” نیز نقش کوتاهی ایفا کرده است. بعد از نیز او در برنامه ” The Charlotte Church” بازی کرده است.

زندگینامه نوئل فلدینگ 

بیوگرافی نوئل فلدینگ

فعالیت هنری

در برنامه ” Never Mind the Buzzcocks” نیز در سه قسمت حضور داشت در تیم کاپیتان. او هم چنین صدایی را برای تیم بلندپایه ی خود نیز در این برنامه ضبط کرده است. زمانی که بیلی مسئول این برنامه برگشت ، گوینده سیمون امسل جک های زیادی را در مورد کارهای او آماده کرد. در سال ۲۰۰۹ ، بیلی این برنامه را ترک گفت و این باعث شد که فیلدی در تیم اصلی کاپیتان شود. طبق گفته ی نیل گیامن در بلاگش ، فل برنامه ای چیده بوده است که در Stardust بازی کند. با این حال بخاطر بیماری نتوانست به این کار ادامه دهد. فلد هم چنین دو سال نیز در کنار روزل برند در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ در کویز شو سالانه “The Big Fat Quiz of the Year” حضور داشته است. در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۳ نیز درکنار ریچارد آیودا بار دیگر در این برنامه شرکت کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سرجو کاستلیتو
Transmission

در سال ۲۰۰۸ ، فلدر کامیک “Transmission” در کنار جولیان بارات بازی کرد. بصورت معمول ، او به نویسندگی ” flamboyant attire” نیز پرداخته است. در این زمان او “Cuban heels” و “polka dot trousers” به تنش داشت.
در سال ۲۰۰۹ ، او در “Comic Relief Does Top of the Pops” به مجری کمک میکرد.

فل در نقش مارکوس در سریال ۳ از “How Not to Live Your Life,” بوده است ، این برنامه در نوامبر ۲۰۱۰ فیلم برداری شد.
او هم چنین به ساخت سریال خود برای شبکه ۴ “E4” در سال ۲۰۱۱ نیز پرداخته است. به عنوان سازنده نزدیک به ۴ میلیون یورو برای این برنامه کمدی خرج کرد و همین نیز باعث کنسل شدن برنامه برادر بزرگ شد.

تاریخ تولد
May 21, 1973
سن
۴۶ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۱ nomination

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی نوئل فلدینگ
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه