بیوگرافی تیموتی اولیفانت

1 سال پیش
بیوگرافی تیموتی اولیفانت

بیوگرافی تیموتی اولیفانت به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

تیموتی اولیفانت بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال ۱۳۴۷ چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار تیموتی اولیفانت می‌توان به بازیگری در فیلم رنگو، سریال ددوود و سریال درست به هدف اشاره کرد.تیموتی اولیفانت نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۷۸ در ۳۱ سالگی در فیلم برو به کارگردانی داگ لیمان بازی کرده است.

زندگینامه تیموتی اولیفانت 

بیوگرافی تیموتی اولیفانت

فعالیت هنری

گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم رنگو، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای تیموتی اولیفانت محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون Sarah Polley، Jay Mohr، Scott Wolf و Katie Holmes را تجربه کرد.تیموتی اولیفانت در سال ۱۳۹۰ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم مهم سینما خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم تیموتی اولیفانت در این سال، بازیگری در فیلم رنگو به کارگردانی گور وربینسکی و فیلم من شماره چهار هستم به کارگردانی دی جی کاروسو محسوب می‌شود.شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی تیموتی اولیفانت بازی در فیلم رنگو بوده است.

تیموتی اولیفانت سال ۱۳۹۰ در ۴۳ سالگی در فیلم رنگو نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با گور وربینسکی همکاری داشته است. تیموتی اولیفانت توانست با بازی در فیلم رنگو تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر جانی دپ، ایسلا فیشر، Abigail Breslin و ند بیتی بر تجارب او افزود.تیموتی اولیفانت علاوه‌بر فیلم رنگو، سال ۱۳۸۳ در ۳۶ سالگی در سریال ددوود نیز بازی کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی لیلی فرهادپور

تیموتی اولیفانت این‌بار با یعنی کارگردان سریال ددوود و هنرمندانی چون ایان مک شین، مولی پارکر، براد دوریف و دبلیو ارل براون همکاری داشت.در این سال‌ها تیموتی اولیفانت با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران جوزف گوردون لویت با ۳ مرتبه، جنیفر آنیستون با ۲ مرتبه، Kevin Smith با ۲ مرتبه، نیکلاس کیج با ۲ مرتبه و Yorgo Constantine با ۲ مرتبه بیشترین همکاری را با تیموتی اولیفانت داشته‌اند.

نام کامل
Timothy Olyphant
تاریخ تولد
May 20, 1968
سن
۵۱ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
Nominated for 1 Primetime Emmy. Another 3 wins & 20 nominations

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی تیموتی اولیفانت
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه