بیوگرافی تریشیا هلفر

4 سال پیش
بیوگرافی تریشیا هلفر
Rate this post

بیوگرافی تریشیا هلفر به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

تریشیا هلفر بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال ۱۳۵۳ چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار تریشیا هلفر می‌توان به بازیگری در سریال لوسیفر، سریال ناوبر فضایی گالاکتیک و فیلم Isolation اشاره کرد.تریشیا هلفر نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۸۲ در ۲۹ سالگی در فیلم ناوبر فضایی گالاکتیک به کارگردانی بازی کرده است.

زندگینامه تریشیا هلفر 

بیوگرافی تریشیا هلفر

فعالیت هنری

گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال لوسیفر، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای تریشیا هلفر محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون ادوارد جیمز آلموس، مری مکدانل، Katee Sackhoff و Jamie Bamber را تجربه کرد.تریشیا هلفر در سال ۱۳۹۴ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم تریشیا هلفر در این سال، بازیگری در سریال لوسیفر و فیلم Isolation به کارگردانی Shane Dax Taylor محسوب می‌شود.تریشیا هلفر سال ۱۳۹۴ در ۴۱ سالگی در سریال لوسیفر نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

سریال لوسیفر

تریشیا هلفر توانست با بازی در سریال لوسیفر تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر تام الیس، لورن جرمن، دی بی وودساید و لزلی ان برندت بر تجارب او افزود.تریشیا هلفر علاوه‌بر سریال لوسیفر، سال ۱۳۸۳ در ۳۰ سالگی در سریال ناوبر فضایی گالاکتیک نیز بازی کرده است. تریشیا هلفر این‌بار با یعنی کارگردان سریال ناوبر فضایی گالاکتیک و هنرمندانی چون ادوارد جیمز آلموس، مری مکدانل، Jamie Bamber و James Callis همکاری داشت.در این سال‌ها تریشیا هلفر با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران Aaron Douglas با ۲ مرتبه، ادوارد جیمز آلموس با ۲ مرتبه، Katee Sackhoff با ۲ مرتبه، James Callis با ۲ مرتبه و Nicki Clyne با ۲ مرتبه بیشترین همکاری را با تریشیا هلفر داشته‌اند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی الن دی جنرس

نام کامل
Tricia Helfer
تاریخ تولد
April 11, 1974
سن
۴۵ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۲ wins & 7 nominations.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی تریشیا هلفر
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه