بیوگرافی پدرو پاسکال

4 سال پیش
بیوگرافی پدرو پاسکال
4.9/5 - (301 امتیاز)

بیوگرافی پدرو پاسکال به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

خوسه پدرو بالماسدا پاسکال (اسپانیایی: Jose Pedro Balmaceda Pasca؛ زاده ۲ آوریل ۱۹۷۵) هنرپیشه شیلیایی آمریکایی است. وی بیشتر برای ایفای نقش اوبرین مارتل در فصل چهارم سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت شناخته شده است.

زندگینامه پدرو پاسکال

بیوگرافی پدرو پاسکال

فعالیت هنری

از مهم‌ترین آثار پدرو پاسکال می‌توان به بازیگری در سریال نارکس، فیلم مردان کینگ : دایره طلایی و فیلم The Great Wall اشاره کرد.پدرو پاسکال در سال ۱۳۹۴ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم پدرو پاسکال در این سال، بازیگری در سریال نارکس و فیلم Bloodsucking Bastards به کارگردانی Brian James O’Connell محسوب می‌شود.پدرو پاسکال سال ۱۳۹۴ در ۴۰ سالگی در سریال نارکس نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

پدرو پاسکال توانست با بازی در سریال نارکس تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر Wagner Moura، بوید هالبروک، Joanna Christie و Paulina Gaitan بر تجارب او افزود.پدرو پاسکال علاوه‌بر سریال نارکس، سال ۱۳۹۶ در ۴۲ سالگی در فیلم مردان کینگ : دایره طلایی نیز بازی کرده است.

فیلم مردان کینگ

پدرو پاسکال این‌بار با متیو وان یعنی کارگردان فیلم مردان کینگ : دایره طلایی و هنرمندانی چون تارون اگرتون، هلی بری، چنینگ تاتوم و سوفی کوکسون همکاری داشت.یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی پدرو پاسکال آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. پدرو پاسکال را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که ۸۰% آثار وی سینمایی و ۲۰% آثارش تلویزیونی است. در واقع پدرو پاسکال از مجموع ۵ اثری که در کارنامه دارد، در ۴ اثر در سینما با نام‌های فیلم The Equalizer 2، فیلم مردان کینگ : دایره طلایی، فیلم The Great Wall و فیلم Bloodsucking Bastards به ایفای نقش پرداخته و در ۱ اثر در تلویزیون با نام سریال نارکس بازی کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی تونی برکستون

نام کامل
Jose Pedro Balmaceda Pasca
تاریخ تولد
April 2, 1975
سن
۴۴ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۱ win & 5 nominations

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی پدرو پاسکال
4.9/5 - (301 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه