بیوگرافی سنیکا مارتین-گرین

1 سال پیش
بیوگرافی سنیکا مارتین-گرین

بیوگرافی سنیکا مارتین-گرین به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

سنیکا مارتین-گرین بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال ۱۳۶۴ چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار سنیکا مارتین-گرین می‌توان به بازیگری در سریال مردگان متحرک، فیلم Yelling to the Sky و فیلم Shockwave Darkside اشاره کرد.

زندگینامه سنیکا مارتین-گرین

بیوگرافی سنیکا مارتین-گرین

فعالیت هنری

سنیکا مارتین-گرین در سال ۱۳۸۹ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم سنیکا مارتین-گرین در این سال، بازیگری در سریال مردگان متحرک به کارگردانی فرانک دارابونت محسوب می‌شود.شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی سنیکا مارتین-گرین بازی در سریال مردگان متحرک بوده است. سنیکا مارتین-گرین سال ۱۳۸۹ در ۲۵ سالگی در سریال مردگان متحرک نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با فرانک دارابونت همکاری داشته است.

سنیکا مارتین-گرین توانست با بازی در سریال مردگان متحرک تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر اندرو لینکولن، جان برنتال، سارا وین کالایز و چندلر ریگز بر تجارب او افزود.سنیکا مارتین-گرین علاوه‌بر سریال مردگان متحرک، سال ۱۳۹۰ در ۲۶ سالگی در فیلم Yelling to the Sky نیز بازی کرده است. سنیکا مارتین-گرین این‌بار با Victoria Mahoney یعنی کارگردان فیلم Yelling to the Sky و هنرمندانی چون زو کراویتز، Gabourey Sidibe، Tim Blake Nelson و جیسون کلارک همکاری داشت.یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی سنیکا مارتین-گرین آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است.در مجموع در کارنامه ۳۳ ساله و بیوگرافی سنیکا مارتین-گرین آثار مهمی وجود دارد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی علی فروتن

نام کامل
Sonequa Martin-Green
تاریخ تولد
March 21, 1985
سن
۳۴ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۱ win

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی سنیکا مارتین-گرین
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه