بیوگرافی ثورا برک

1 سال پیش
بیوگرافی ثورا برک

بیوگرافی ثورا برک به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

تورا برچ اولین بار در “Purple People Eater,” حضور یافت ، توانست جایزه ای را بدست آورد. هم چنین در نقش مولی نیز در سریال کوتاه “Day By Day.” بازی کرده است. هم چنین اعتبار زیادی را نیز بخاطر بازی در “Paradise” کسب کرده است ، در کنار Don Johnson, Melanie Griffith و Elijah Wood..

زندگینامه ثورا برک 

بیوگرافی ثورا برک

فعالیت هنری

در دهه ۹۰ تورا در All I Want for Christmas (1991), Hocus Pocus (1993) و Monkey Trouble (1994) و بعد نیز در Patriot Games (1992) و Clear and Present Danger (1994), حضور داشت. او هم چنین سال بعد نیز در “Now and Then (1995)” در کنار Gaby Hoffmann, Christina Ricci, Demi Moore, Rosie O’Donnell به بازی پرداخته است.

در سال ۱۹۹۶ وی در نقش اصلی در “Alaska (1996)” و بعد نیز در نقش مهمان در چند سریال تلویزیونی به بازی پرداخت.
در سال ۱۹۹۹ ، وی به بازی در فیلم های تلویزیونی چون ” Night Ride Home” و “Anywhere but Here.” پرداخته است. بعدن نیز برچ توانست تحسین زیادی را بخاطر حضور در “American Beauty” کسب کند و هم چنین نامزدی جایزه ی British Academy of Film and Television Arts award” را نیز بدست آورد. خود فیلم نیز توانست آکادمی اوارد را بدست آورد.

بیوگرافی ثورا برک

وقتی او ۱۶ سال داشت خانواده اش و هم چنین خودش سعی داشتند که نشان دهند وی میتواند در برنامه های مشهور تری به نقش نمایی بپردازد. پس وی در ابتدا نقش مکملی را در “The Smokers (2000)” برعهده داشت ، بعد از این فیلم نیز در فیلم ترسناک “The Hole (2001)” حضور یافت. این برنامه در تئاتر انگلیس اکران شد و قرار شد که در آمریکا دو سال بعد پخش شود. دوسال بعد نیز او ” American Beauty” را که بازی کرده بود . این برنامه در همان دو سال بعد که گفته شد کیفیت بالایی بدست آورد و وی را در بین برندگان اسکار چندگانه قرار داد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی فرشید امین

برچ بعد نیز در “Ghost World (2001)” نقش اصلی را در کنار اسکارلت جوناسون ، استیو بوسکمی و برد رنفرو بازی کرده است. منتقدان بخاطر عملکرد خوبش از وی تحسین کردند و او در اینجا توانست نامزدی گلدن گلاب را بدست آورد. حتی نیویورک تایمز نیز از وی تحسین زیادی بخاطر عملکردهای خوبش در فیلم ها به عمل آورده است.

برچ بعدن در نقش لیز مورای در فیلم تلویزیونی “Homeless to Harvard: The Liz Murray Story (2003)” حضور یافت ، بخاطر این بازی نیز توانست نامزدی امی اوارد را بدست آورد. سال بعد ، وی به بازی در نقش کارن در “Silver City (2004)” پرداخت که به کارگردانی جان سیلز بود. این فیلم بعد از ساخت به جشنواره ی فیلم کنز راه یافت.

Train

در سال ۲۰۰۶ برچ به بازی در چند فیلم ترسناک کمبودجه پرداخته است. وی در نقش زنی بوده است که بعد از مدتی دچار تغییراتی میشود و توسط موجودی کنترل میشود. در سال ۲۰۰۸ نیز به بازی در “Train.” پرداخت ، در این برنامه او در نقش اصلی بوده است.
او در کنار بریتنی مورفی در “Deadline” بازی کرده است ، این فیلم در ابتدا در اکتبر ۲۰۰۹ اکران شد. ابتدا در انگلیس بعد آمریکا.

برچ هم چنین یکی از بازیگرانی است که خارج از برودوی نیز بازی کرده است ، اولین فیلمی که خارج از این محیط بوده است “Dracula,” بوده است. اما بخاطر رفتار پدرش از این برنامه اخراج شد.
در سال ۲۰۱۲ ، او در نقش اصلی در “Petunia” حضور داشت ، جالب اینکه کار تهیه ی این برنامه را نیز خود او انجام داده بود ، در باره ی فیلم میتوان گفت که خودش نیز نظراتی داده است و اعلام نموده که : من فکر میکردم این فقط چیزی است که با تابستان های عادی من کمی تفاوت دارد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ساغر عزیزی

بعد از این نیز وی در سال ۲۰۱۵ به بازی در “Colony” سریالی جدید ساخته شده در همین سال پرداخته است.
قرار است که در سال ۲۰۱۷ نیز در ۴ فیلم دیگر حضور یابد.

تاریخ تولد
March 11, 1982
سن
۳۷ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
Nominated for 1 Golden Globe. Another 17 wins & 26 nominations

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی ثورا برک
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه