بیوگرافی جودی مری کامر

3 سال پیش
2/5 - (8 امتیاز)

بیوگرافی جودی مری کامر به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

جودی مری کامر یک بازیگر زن انگلیسی است. او در تاریخ ۱۱ مارس ۱۹۹۳ مصادف با ۲۰ اسفند ۱۳۷۳ چشم به جهان گشود. او به خاطر ایفای نقش هایی مانند ویلانلِ قاتل در Killing Eve، کلویی گمل در سریال کمدی درام My Mad Fat Diary، آیوی مکسم در مینی سریال Thirteen شبکه ی بی بی سی سه، کیت پارک در Doctor Foster و الیزابت آو یورک در مینی سریال The White Princess شناخته شده است.

زندگینامه جودی مری کامر

بیوگرافی جودی مری کامر

فعالیت هنری 

کامر در تاریخ ۱۱ مارس ۱۹۹۳ (۲۰ اسفند ۱۳۷۳) در لیورپول متولد شد. پدرش قبلا برای شرکت فورد موتور کار می کرد و هم اکنون در اورتون اف سی مشغول کار است. مادرش هم برای مرسی ترول کار می کند.

او آخر هفته ها به کلاس های درام می رفت و در مدرسه نیز نمایش اجرا می کرد. او به دبیرستان کاتولیک سنت جولی در وولتونِ لیورپول رفته است. کامر در مدرسه به جلسات تمرینی رقص برای یکی از مسابقات استعداد یابی مدرسه نرفت و به همین دلیل از این برنامه کنار گذاشته شد. اما تصمیم گرفت که به صورت انفرادی وارد مسابقه شود و توانست توجه معلم درام مدرسه را به خود جلب کند. او قبلا نمایشی را که شامل یک مونولوگ بود، در فستیوال درام محلی اجرا کرده بود و توانسته بود در بین افراد حاضر در آن فستیوال رتبه ی اول را به دست آورد.

کامر همین نمایش را در مسابقه ی استعدادیابی مدرسه نیز اجرا کرد و مورد توجه قرار گرفت. همین موضوع باعث شد او را به یک مصاحبه ی کاری برای یک نمایش شبکه ی بی بی سی رادیو ۴ بفرستند. این اولین نقشی بود که کامر در آن ظاهر شد. افراد دیگری که در نمایش حضور داشتند به کامر گفتند که او می تواند بازیگری را به عنوان حرفه ی اصلی خود انتخاب کند و به او پیشنهاد کردند که به یک ایجنت بازیگری مراجعه کند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کریستین ویگ

نام کامل
Jodie Comer
تاریخ تولد
March 11, 1993
سن
۲۶ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۷ nominations

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جودی مری کامر
2/5 - (8 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه