بیوگرافی آنتون یلچین

2 سال پیش

بیوگرافی آنتون یلچین به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

آنتون یلچین بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال ۱۹۸۹ چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار آنتون یلچین می‌توان به بازیگری در فیلم پیشتازان فضا: به سوی تاریکی، فیلم Fierce People و فیلم پیشتازان فضا اشاره کرد.

زندگینامه آنتون یلچین 

بیوگرافی آنتون یلچین

فعالیت هنری

آنتون یلچین نخستین بار در سینما حضور یافته ودر ۱۳ سالگی در فیلم وقتی که عنکبوت می آید به کارگردانی Lee Tamahori بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم پیشتازان فضا: به سوی تاریکی، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای آنتون یلچین محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مورگان فریمن، Michael Wincott، Monica Potter و Dylan Baker را تجربه کرد.

آنتون یلچین در سال ۱۳۹۲ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۳ فیلم مهم سینما خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم آنتون یلچین در این سال، بازیگری در فیلم پیشتازان فضا: به سوی تاریکی به کارگردانی جی. جی. آبرامز، فیلم تنها عشاق جاودانی می مانند. به کارگردانی جیم جارموش و فیلم آد توماس به کارگردانی Stephen Sommers محسوب می‌شود.

پیشتازان فضا

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی آنتون یلچین بازی در فیلم پیشتازان فضا: به سوی تاریکی بوده است. آنتون یلچین در ۲۵ سالگی در فیلم پیشتازان فضا: به سوی تاریکی نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با جی. جی. آبرامز همکاری داشته است. آنتون یلچین توانست با بازی در فیلم پیشتازان فضا: به سوی تاریکی تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر کریس پاین، زکری کینتو، زویی سالدانا و کارل اوربان بر تجارب او افزود.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کاوه آفاق

آنتون یلچین علاوه‌بر فیلم پیشتازان فضا: به سوی تاریکی، در ۱۷ سالگی در فیلم Fierce People نیز بازی کرده است. آنتون یلچین این‌بار با گریفین دان یعنی کارگردان فیلم Fierce People و هنرمندانی چون دایان لین، دونالد ساترلند، کریس ایوانز و کریستن استوارت همکاری داشت.

در این سال‌ها آنتون یلچین با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران زکری کینتو با ۳ مرتبه، زویی سالدانا با ۳ مرتبه، کارل اوربان با ۳ مرتبه، سایمون پگ با ۳ مرتبه و جان چو با ۳ مرتبه بیشترین همکاری را با آنتون یلچین داشته‌اند.

او سرانجام در سال ۲۰۱۶ بر اثر تصادف در سن ۲۷ سالگی در گذشت .

نام کامل
Anton Yelchin
تاریخ تولد
March 11, 1989
تاریخ مرگ
June 19, 2016
سن
۲۷ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۸ wins & 16 nominations.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی آنتون یلچین
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه