بیوگرافی پیتر سارسگارد

4 سال پیش
بیوگرافی پیتر سارسگارد
Rate this post

بیوگرافی پیتر سارسگارد به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

پیتر سارسگارد بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال ۱۳۴۹ چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار پیتر سارسگارد می‌توان به بازیگری در فیلم عشای ربانی سیاه، فیلم فانوس سبز و فیلم هفت دلاور اشاره کرد.

زندگینامه پیتر سارسگارد

بیوگرافی پیتر سارسگارد

فعالیت هنری

پیتر سارسگارد نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۷۷ در ۲۸ سالگی در فیلم Another Day in Paradise به کارگردانی Larry Clark بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم عشای ربانی سیاه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای پیتر سارسگارد محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون جیمز وودز، ملانی گریفیث، Vincent Kartheiser و Natasha Gregson Wagner را تجربه کرد.

پیتر سارسگارد در سال ۱۳۹۴ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم مهم سینما خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم پیتر سارسگارد در این سال، بازیگری در فیلم عشای ربانی سیاه به کارگردانی اسکات کوپر و فیلم آزمایشگر به کارگردانی Michael Almereyda محسوب می‌شود.شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی پیتر سارسگارد بازی در فیلم عشای ربانی سیاه بوده است. پیتر سارسگارد سال ۱۳۹۴ در ۴۵ سالگی در فیلم عشای ربانی سیاه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند.

عشای ربانی

او در این فیلم با اسکات کوپر همکاری داشته است. پیتر سارسگارد توانست با بازی در فیلم عشای ربانی سیاه تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر جانی دپ، بندیکت کامبربچ، داکوتا جانسون و جوئل ادگورتون بر تجارب او افزود.پیتر سارسگارد علاوه‌بر فیلم عشای ربانی سیاه، سال ۱۳۹۰ در ۴۱ سالگی در فیلم فانوس سبز نیز بازی کرده است. پیتر سارسگارد این‌بار با مارتین کمپل یعنی کارگردان فیلم فانوس سبز و هنرمندانی چون رایان رینولد، بلیک لیولی، مارک استرانگ و تیم رابینز همکاری داشت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی جف دانیلز

در این سال‌ها پیتر سارسگارد با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران ناتالی پورتمن با ۲ مرتبه، Brendan Sexton III با ۲ مرتبه، کیت هادسون با ۲ مرتبه، پاتریشا کلارکسون با ۲ مرتبه و کلویی سونی با ۲ مرتبه بیشترین همکاری را با پیتر سارسگارد داشته‌اند.

نام کامل
Peter Sarsgaard
تاریخ تولد
March 7, 1971
سن
۴۸ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
Nominated for 1 Golden Globe. Another 14 wins & 33 nominations.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی پیتر سارسگارد
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه