بیوگرافی جینا بوید

3 سال پیش
بیوگرافی جینا بوید
Rate this post

بیوگرافی جینا بوید به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

جنا بوید در تاریخ ۴ مارس ۱۹۹۳ مصادف با ۱۳ اسفند ۱۳۷۱ در بدفورد اگزاس متولد شد. این ستاره ی با استعداد، از سن ۲ سالگی وارد حرفه ی بازیگری شده بود.

زندگینامه جینا بوید

بیوگرافی جینا بوید

فعالیت هنری

مادر جنا، دبی، هنگامی که دخترش تنها دو سال داشت، او را به آژانس های جست و جو برای مدلینگ برد. اشتقیاق او و ظاهر شیرین و دلچسپش باعث شد آژانس ها توجهشان به این دختر جلب شود و به مادرش گفتند که جنا را به مصاحبه های بازیگری ببرد. چندی نگذشت که تصویر جنا در تبلیغات تلویزیونی و چاپی ظاهر شد و او در برنامه ی The Barney Show به عنوان یکی از کودکان حضور یافت.

چندین سال بعد، جنا و خانواده اش به علت مشکلات شغلی پدر جنا، به آتلانتای جوریا نقل مکان کردند. پدر جنا مایک نام داشت و شرکت هواپیمایی دلتا کار می کرد. مدیر برنامه های جنا در آتلانتا به مدرش، دبی، اصرار کرد که به طور موفق به لس آنجلس بازگردند تا جنا بتواند در مصاحبه های بازیگری شرکت کند. این کار به ثمر نشکست و جنا توانست به سرعت نقش هایی در سریال های تلویزیونی دریافت کند.

از جمله ی این سریال ها می توان از CSI: Crime Scene Investigation در سال ۲۰۰۰، Just Shoot Me! در سال ۱۹۹۷، Titus در سال ۱۹۹۹ و Six Feet Under در سال ۲۰۰۱ نام برد. جنا همچنین در فیلم بلند تلویزیونی Mary Christmas در سال ۲۰۰۲ به ایفای نقش پرداخت. او در این فیلم نقش شخصیت اول یعنی فلیس را بر عهده داشت. ورود جنا به فیلم های سینمایی با دریافت نقش کوچکی در فیلم The Hunted بود. کارگردانی این فیلم بر عهده ی ویلیام فرنکلین بود که آثار درخشانی مانند فیلم The Exorcist محصول ۱۹۷۳ را در کارنامه ی خود دارد. جنا در این فیلم نقش دختر بندیکو دل تورو را بر عهده داشت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی فریدریش ویلهِلم نیچه
فیلم Dickie Roberts: Former Child Star

تامی لی جونز نیز در این فیلم هنرنمایی کرده است. او سپس در فیلم Dickie Roberts: Former Child Star محصول ۲۰۰۳ ساخته ی سم ویس من ظاهر شد. او در این فیلم نقش دختری به نام سلی را ایفا می کرد که دیوید اسپید او را به فرزندی قبول کرده بود. نقشی که جنا با ایفای آن به شهرت دست یافت در فیلم The Missing محصول ۲۰۰۳ نصیبش شد. او در این فیلم با ایفای نقش دات گیلکنسون توانست مورد توجه و تحسین بسیاری واقع شود. این شخصیت دختر کیت بلانچت در فیلم بود. این دومین باری بود که جنا با تامی لی جونز هم بازی شده بود. فیلم The Missing ساخته ی ران هاوارد بود. ران هاوارد آثار درخشان دیگری مانند Night Shift محصول ۱۹۸۲ و Apollo 13 محصول ۱۹۹۵ را در کارنامه ی خود دارد.

جنا بوید علاوه بر بازیگری، یک اسکیت سوار حرفه ای نیز می باشد که در این رشته برنده ی جایزه نیز شده است.

نام کامل
Jenna Boyd
تاریخ تولد
March 4, 1993
سن
۲۶ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۱ win & 8 nominations

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جینا بوید
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه