بیوگرافی فردی هایمور

1 سال پیش
بیوگرافی فردی هایمور

بیوگرافی فردی هایمور به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

«فردی هایمور» یک بازیگر بریتانیایی است که به خاطر نقش آفرینی در دو سریال موفق آمریکایی Bates Motel و The Good Doctor شناخته شده است. او در تاریخ ۱۴ فوریه ۱۹۹۲ در لندن چشم به جهان گشود و از سن ۷ سالگی تا کنون در حرفه ی بازیگری فعالیت داشته است.

زندگینامه فردی هایمور

بیوگرافی فردی هایمور

فعالیت هنری

او با بازی در دو سریال آمریکایی به صورت پشت سر هم، شهرت یافت: Bates Motel در شبکه ی اِی اند ای و The Good Doctor در شبکه ی اِی بی سی. او برای اولین بار به عنوان یک بازیگر کودک و نوجوان با حضور در فیلم هایی چون Finding Neverland در سال ۲۰۰۴، داستان پیتر پن اثر «چی ام بری» و Charlie and the Chocolate Factory سال ۲۰۰۵ بر اساس رمانی از «رولد دال» شناخته شد.

در ۸ سالگی در فیلم Women Talking Dirty بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای فردی هایمور محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون هلنا بونهام کارتر، Gina McKee، Eileen Atkins و Kenneth Cranham را تجربه کرد.

اثر مهم فردی ، بازیگری در فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی به کارگردانی تیم برتون محسوب می‌شود.

چارلی و کارخانه شکلات سازی

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی فردی هایمور بازی در فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی بوده است. فردی هایمور در ۱۴ سالگی در فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با تیم برتون همکاری داشته است. فردی هایمور توانست با بازی در فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر جانی دپ، دیوید کلی، هلنا بونهام کارتر و Noah Taylor بر تجارب او افزود.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی جیم جارموش

فردی هایمور علاوه‌بر فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی در ۲۲ سالگی در سریال متل بیتز نیز بازی کرده است. فردی هایمور این‌بار با یعنی کارگردان سریال متل بیتز و هنرمندانی چون ویرا فارمیگا، Max Thieriot، Olivia Cooke و نستر کاربونل همکاری داشت.

در این سال‌ها فردی هایمور با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران بیل نای با ۲ مرتبه، کریستوفر لی با ۲ مرتبه، Penny Balfour با ۲ مرتبه، هلنا بونهام کارتر با ۲ مرتبه و جیمی فالون با ۲ مرتبه بیشترین همکاری را با فردی هایمور داشته‌اند.

تلویزیون و سینما

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی فردی هایمور آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است.

فردی هایمور را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که ۹۴% آثار وی سینمایی و ۶% آثارش تلویزیونی است.

در واقع فردی هایمور از مجموع ۱۹ اثری که در کارنامه دارد، در ۱۸ اثر در سینما با نام‌های فیلم سفر، فیلم Holding Patterns، فیلم Justin and the Knights of Valour، فیلم هنر چیره شدن، فیلم ‘Master Harold’ … And the Boys، فیلم Astro Boy، فیلم Arthur and the Revenge of Maltazard، فیلم ماجراهای اسپایدرویک، فیلم A Fox’s Tale، فیلم قطب نمای طلایی، فیلم آگوست راش، فیلم آرتور و نامرئی ها، فیلم یک سال خوب، فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی، فیلم Two Brothers، فیلم Five Children and It، فیلم در جستجوی ناکجا آباد و فیلم Women Talking Dirty به ایفای نقش پرداخته و در ۱ اثر در تلویزیون با نام سریال متل بیتز بازی کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی محمد مطیع

نام کامل
Freddie Highmore
تاریخ تولد
February 14, 1992
سن
۲۷ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
Nominated for 1 Golden Globe. Another 13 wins & 30 nominations

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی فردی هایمور
1
برچسب ها :

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  • فریماه
    1 سال پیش

    فوق العاده اس این پسر