بیوگرافی اولیویا کوک

1 سال پیش

بیوگرافی اولیویا کوک به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 اولیویا در اولدهم متولد شد ، در شهر منچستر ، شمال غربی انگلیس . هیچ یک از اعضای خانواده اش بازیگر نبودند.

زندگینامه اولیویا کوک

بیوگرافی اولیویا کوک

فعالیت هنری

پدرش ، جان یک پلیس بازنشسته و مادرش هم نماینده ی فروش بود . اولیویا در دبیرستان رویتون و کرامپتون بود و در شهر خود درام را در کالج مطالعه میکرد ، قبل از اینکه مدرج تحصیلی را دریافت کند درس خواند را کنار گذاشت.
در دوران جوانی ، اولیویا رقص و ژیمناستیک را تمرین میکرد . اولین بار بازیگری را در سن ۸ سالگی در کارگاه تئاتری در شهر اولدهم شروع کرد . برای سالها اولیویا فقط بخشی از گروه بود تا به سن ۱۷ سالگی برسد ، زمانی که او نقش ماریا را در تولیدات داستان های غربی کالج شروع کرد، طولی نکشید که اولین و اخرین نقش خود را برای این کارگاه تئاتر در نقش موسیقی دان و بازیگردان سیندرلا بازی کرد .

در ۱۴ سالگی اولیویا اولین عامل استعداد درونی اش را حفظ کرد و اسم خودش را در برای بسیاری از اگهی های تبلیغاتی به ثبت رساند . در سال ۲۰۱۲ ، در یکی از اهنگ های گروه وان دایرکشن (Autumn Term) ایفای نقش کرد . در طول این آزمایش هنرپیشگی ، اولیویا با انجام یک تقسیم توجه بسیاری از تهیه کنندگان را به خود جلب کرد .

سریال ” Bates Motel ” توانست کوک را به طرفداران بشناساند و وی را بیش از پیش معروف کند. در حقیقت همین سریال باعث شد تا وی بتواند نقش اصلی فیلم ” من و ارل و دختر در حال مرگ ” را به دست آورد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سارا صوفیانی

تاریخ تولد: ۲۷ دسامبر ۱۹۹۳ (سن ۲۶ سال)، اولدهام، بریتانیا
قد: ۱٫۶۶ متر
نامزد دریافت جایزه: جایزهٔ سینمایی ام‌‌تی‌وی برای بهترین صحنهٔ عاشفانه
والدین: لیندزی وایلد، جان کوک
آموزش: Oldham Sixth Form College، آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک

فیلم ها

سیگنال
ویجا
من و ارل و دختر در حال مرگ
تروبردز
بازیکن شماره یک

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی اولیویا کوک
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه