بیوگرافی جمیز ریمار

3 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی جمیز ریمار به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 جیمز ، مردی جنجالی و خوش فرم . اولین بار در سال ۱۹۷۹ به منزله ی قهرمان یونانی شناخته شد ، این مقام را در فیلم دومش ” The Warriors” بدست آورد.

زندگینامه جمیز ریمار

بیوگرافی جمیز ریمار

فعالیت هنری

در همان سال تحسین زیادی در ” Broadway” با ریچارد گری در کمپ درام (اسم این کمپ بنت بود) بدست آورد.

برای چهار دهه ، جیمز نقش های مختلف زیادی و مستحکمی داشت. از جمله هنرمندی هایش میتوان به ” The Cotton Club” ، “۴۸ Hrs.” ، ساخت ریچارد رایت ، در سریال شبکه HBO به اسم ” Sex and the City ” اشاره کرد. جمیز توانست نقش های دیگری هم که سختی زیادی به همراه داشتند نیز بدست آورد ، مثل نقش گیتاریست که برنده ی جایزه ی کوتاه شد ، ” Session Man” که عاشق تصاویر عجیب بود که وارد زندگی میشد و در بهترین قسمت گلچین های ترسناک ” Tales from the Darkside: The Movie” بود و به منزله ی معشوقه ی مری لویز پارکر در ” Boys on the Side.” بود.

دکستر

به تازگی جیمز در کنار مایکل سی هال در سریال ” Dexter” به عنوان مرد خردمندی (همینطور پدر دکستر) که دکستر با او حرف میزند میباشد. طرفداران آناتومی گری اخیرا از بازی این بازیگر در نقش ” Karev’s long-lost Dad” خیلی خوشحال شدند و همگی اعلام کردند که این نقش برای آنها واقعا جذاب بود. در این زمان با وجود فعالیت های زیادش که در راس بازیگران فیلم ها قرار داشت ، جمیز از سربلندی کارش لذت زیادی برد ، زیرا فقط این بازیگر دوبار در دو نقش مختلف در ” Django Unchained” مرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی جان استاکول

او هشتمین جایزه ی سالانه ی “SAG” را در جایگاه یکی از اعضای ” Outstanding Comedy Ensemble” به خاطر زحماتش در ” Sex and the City” بدست آورده است و به عنوان یکی از بازیگران سریال دکستر ، نامزد همین جایزه و جایزه ی امی شده است. به خاطر کارش بروی ژانر های علمی ، فانتزی و ترسناک نیز جایزه ی سال ۲۰۱۳ را بدست آورده است.

نام کامل
William James Remar
تاریخ تولد
December 31, 1953
سن
۶۶ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۲ wins & 8 nominations

تاریخ تولد: ۳۱ دسامبر ۱۹۵۳ (سن ۶۶ سال)، بوستون، ماساچوست، آمریکا
قد: ۱٫۷۹ متر
همسر: آتسوکو رمار (ازدواج ۱۹۸۴)
کودکان: جیسون رمار، لیسا رمار

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جمیز ریمار
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه