بیوگرافی اشلی گرین

4 سال پیش
بیوگرافی اشلی گرین
3.5/5 - (4 امتیاز)

بیوگرافی اشلی گرین به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 اشلی مایکل گرین در فلوریدا از مایکلی سهامدار و جوزف گرین تفنگدار ارتش آمریکا بدنیا آمد. اشلی از اینکه وقت خود را با برادر بزرگترش بگذراند لذت میبرد و به فعالیت هایی مانند تکواندو ( که در آن جایزه های بسیاری نیز بدست آورد) پرداخت. اشلی اذعان می کند که او ” competitive little sucker” بوده است.

زندگینامه اشلی گرین

بیوگرافی اشلی گرین

فعالیت هنری

در نوجوانی اشلی با دختران بزرگ تر از خود هم صحب شد همین موضوع نیز باعث شد اشلی نسبت به بقیه ی هم سن هایش بزرگتر شود. اشلی خود را در نوجوانی به منزله ی ” hot mess” میشناخت. مادر اشلی او را در کلاس های آموزش مدلینگ گذاشت تا بهتر از قبل شود. این کار اشلی مدت زیادی طول نکشید ، در واقع اشلی در نظر داشت که یک وکیل شود. حتی تمام سعی خود را به کار گرفت تا والدینش را متقاعد کند که مدرسه ی خصوصی اش را رها کند و به یک مدرسه ی قانون بیاید. بعد از چند کلاس تبلیغاتی که باعث وارد شدنش به کار بازیگری شد اشلی فهمید کاری که قرار است در آینده انجام دهد بازیگری است.

شانس با اشلی یار بود و والدینش به او اجازه دادند که در سن ۱۷ سالگی به لس آنجلس برود. بخاطر نمرات عالی در درسش توانست خیلی زود از دیپلم بگیرد و به رویای بازیگری بپردازد.
به مدت سه سال ، اشلی به دنبال نقش بود و توانست نقش های کوتاهی در برنامه هایی مثل ” Punk’d” و ” Crossing Jordan” و فیلم هایی مانند ” Shrink” و ” King of California” بیابد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی شراره درشتی
Twilight

بازی اشلی در فیلم ” Twilight” بهترین ایفای نقش او بود و او را معروف کرد. در این فیلم او در نقش ” Bella” بود. ولی اشلی این نقش را نپذیرفت به دنبال نقش ” Alice Cullen” بود و در آخر توانست این نقش را بدست آورد.
اشلی میگوید که علاقه ی زیادی به نقش های ابر قهرمانی دارد و دوست دارد درآینده دختر باند و حتی زن شگفت انگیز شود.

اشلی در جکسون‌ویل، فلوریدا به دنیا آمد . مادرش جو و پدرش میشل گرین بودند. در سن ۱۷ سالگی با هدف هنرپیشگی به لس آنجلس فلوریدا نقل مکان کرد. اشلی یک برادر بزرگتر به نام جو دارد که هنوز با والدینش در جکسون ویل زندگی می‌کند .

تاریخ تولد: ۲۱ فوریهٔ ۱۹۸۷ (سن ۳۲ سال)، جکسون‌ویل، فلوریدا، آمریکا
قد: ۱٫۶۵ متر
نام اصلی: اشلی میشل گرین
همسر: پاول خوری (ازدواج ۲۰۱۸)
جوایز: جایزهٔ جوانان هالیوود برای نماد مد

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی اشلی گرین
3.5/5 - (4 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه