بیوگرافی سعید حدادیان

5 سال پیش
بیوگرافی سعید حدادیان
3/5 - (5 امتیاز)

بیوگرافی سعید حدادیان به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

سعید حدادیان متولد ۱۳۴۴ در تهران، مداح است.

 زندگینامه سعید حدادیان

بیوگرافی سعید حدادیان

فعالیت هنری

از سال ۷۶ استخدام دانشگاه آزاد شد و حالا یک مداح معروف است، نوحه مشهورش یاد امام و شهدا می باشد او ابتدا حامی احمدی نژاد و بعد پایان دولت وی، منتقد او شد.

از نائین تا شاگردی ارضی

سعید حدادیان اصالتا اهل نائین است.

از سنین نوجوانی با حضور در جلسات مذهبی وارد دستگاه اهل بیت شد او مداحی را زیر نظر حاج منصور ارضی شروع کرد و حالا بعد از استادش، سیاسی ترین مداح کشور می باشد.

شروع از ۱۰ سالگی

از ده سالگی فهمیدم می توانم شعر بگویم اما در ۱۸ سالگی بود که فعالیت اصلی خودم را شروع کردم، اصراری به شاعر بودن ندارم و معقتدم باید به ادبیات معاصر کمک کرد.

حضور در جبهه جنگ

در ۱۶ سالگی به همراه بچه های جهاد سازندگی ستاد پشتیبانی اسفند سال ۱۳۶۳ وارد جبهه شده و در عملیاتی چون والفجر ۱، کربلای ۴، بیت المقدس ۲، ۳ و ۴ و عملیات مرصاد حضور داشت.

ازدواج + فرزندان

در زمان جنگ سال ۱۳۶۳ وقتی ۱۹ ساله بود ازدواج کرد اواخر جنگ دو فرزند پسر داشت، اما شب عملیات مرصاد خواب سه جلد قرآن دید که تعبیر به سه فرزند شد و حالا یک دختر نیز دارد.

ورود به دانشگاه آزاد

حاج سعید در سال ۱۳۷۶ وقتی ۳۲ ساله بود به توصیه زاکانی در زمانی که ابوترابی فرد که آن زمان نماینده ولایت فقیه در دانشگاه بود استخدام دانشگاه تهران شد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی احسان بیگلری

او مسئول قرآن و دفتر ادبیات نمایندگی ولایت فقیه را برعهده داشت.

حضور در عاشورای ۸۸

در جریان هتک حرمت عاشورای سال ۸۸ سعید حدادیان با ساماندهی بچه های هئیت و با حضور در خیابان قضایا را آنچه خود می گوید بدون درگیری فیزیکی قابل ملاحضه ای و صرفا با نفس حضور بچه هیئتی ها، خاموش کردند.

شهرت

سعید حدادیان با نوحه یاد امام شهدا به شهرت رسید او می گوید این نوحه را خواندم نا نسل جوان را به نسل خود و قبل خود گره بزنم و به نوعی به هم وصلشان کنم.

حمایت از احمدی نژاد تا قالیباف

حاج سعید حدادیان سال ۱۳۸۴ جز ۱۰۰ مداحی بود که با امضای طوماری از محمودی احمدی نژاد حمایت کرد و تا پایان دولت اول حامی او بود.

در سال ۱۳۹۰ اما علیه احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی سخنرانی کرد و با شکایت آنها در دادگاه به ۵۰ هزار تومان جریمه محکوم شد، او در انتخاب ۹۶ حامی سرسخت قالیباف و سپس رئیسی بود.

او از سال ۹۲ نیز علیه دولت حسن روحانی موضع می گیرد.

ماجرای حضور در سوریه

سال ۹۴ سعید حدادیان و پسرش محمدحسین راهی سوریه شدند و با لباس های مخصوص جنگ چندین عکس جنجالی نیز گرفتند، می گوید از انتشار عکس هایش در سوریه مخالف بود.

او می گوید در واقع برای عرض ادب و احترام به خاک پای رزمنده ها به سوریه رفته بودند.

چک ۲۰ میلیونی

انتشار عکس هایی از چک های ۲۰ میلیونی برخی مداحان در

سال ۹۵ و نام سعید حدادیان با مهر بانک شهر جنجال خبری بزرگی ایجاد کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی هایده

اما می گوید ولله از این چک ها بی خبرم و نگرفتم،

او می گوید از سال ۷۲ پولی بابت مداحی نگرفته و حقوقش ۴ میلیون کارمندی است.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی سعید حدادیان
3/5 - (5 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه