بیوگرافی کوین جیمز

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی کوین جیمز به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 کوین جیمز در ۲۶ آپریل ، ۱۹۶۵ در نیویورک بدنیا آمد. کوین در مدرسه ی وارد ملویلی درس میخواند. او یک ورزشکار ماهر بود ، جیمز یک فوتبالیست خوب بود. بعد از فارغ التحصیلی در سال ۱۹۸۳ ، به فوتبال ادامه داد.

زندگینامه کوین جیمز

بیوگرافی کوین جیمز

فعالیت هنری

بعد از ماندن در کورتلند جیمز متوجه علاقه اش به صحنه ی تئاتر شد. بعد از این ماجرا او به لانگ آیلند بازگشت ولی به دانشگاه بازنگشت . او با برادرش باگروهی برای راه اندازی کلوپ کمدی در لانگ آیلند تلاش کردند. در کلوپ او با موکی بارکر بازیگر طرح دوستی ریخت.

در آن زمان او با صاحب کلوپ نیز دوست شد و او از کوین خواست که استند آپ کمدی کلوپ را برای چند دقیقه قبول کند ، اولین کار طنز او بسیار موفقیت آمیز بود.
او قریب به ۱۰ سال در آنجا مشغول به کار بود. بعد از مدتی کار بروی صحنه توانست در ۲۱ سپتامبر ، ۱۹۹۸ در سیتکام ” The King of Queens ” (محصول شبکه ی CBS) بازی کند. کوین در نقش ” average Joe” ( داگ هفرمن) حضور داشت. سریال در ۹ فصل ساخته شد و کوین توانست معروفیت زیادی کسب کند و جایزه ی امی اوارد را بدست آورد(سریال در سال ۲۰۰۷ به اتمام رسید).

حرفه بازیگری

در سال ۲۰۰۴ ، جیمز در ” Cut: The Road to Pebble Beach ” محصول شبکه ی HBO به بازی پرداخت. این محصول برایش نامزدی امی اوارد را در بر داشت. سال ۲۰۰۵ او در کمدی رومانتیک ” Hitch” به بازی پرداخت. در همان سال وی با آدام سلندر در ” I Now Pronounce You Chuck and Larry” بازی کرد. کوین دو سال بعد در “Paul Blart: Mall Cop”(2009) به ایفای نقش پرداخت. در سال ۲۰۱۰ ، جیمز با چند بازیگر دیگر در فیلم کمدی ” Grown Ups” بازی کرد. بعد از این بازی فوق العاده او توانست در بین بازیگران کمدی مطرح قرار بگیرد و در فیلم های دیگری مانند ” Dilemma” (2011) ، ” Zookeeper” (2011) ، ” Hotel Transylvania ” (2012) و ” Here Comes the Boom ” (2012) ، ” Grown Ups 2″ (2013) به ایفای نقش بپردازد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی مونا غمخوار

نام کامل
Kevin George Knipfing
تاریخ تولد
April 26, 1965
سن
۵۴ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
Nominated for 1 Primetime Emmy
Another 1 win & 12 nominations

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی کوین جیمز
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه