بیوگرافی زوئی داچ

4 سال پیش
بیوگرافی زوئی داچ
Rate this post

بیوگرافی زوئی داچ به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 زوئی داچ کاملا مشغول کار بروی بدن خود برای نقش های مختلف میباشد.

زندگینامه زوئی داچ

بیوگرافی زوئی داچ

فعالیت هنری

داچ آخرین بار در فیلمی در مورد گروهی از دانش آموزان کالج به اسم ” EVERYBODY WANTS SOME!!” بازی کرد. این فیلم در آپریل ۲۰۱۶ اکران شد.
کار بعدی داچ بازی در کنار برایان کرانستون و جیمز فرانکو در فیلم ” WHY HIM?” بود. این فیلم در مورد پدری که برای ملاقات دخترش راهی میشود و با بزرگترین کابوس زندگیش برخورد میکند بود.

داچ در فیلم دیگری در کنار کوین اسپیسی به نام ” REBEL IN THE RYE” ( براساس داستان واقعی ) است بازی کرده است. از جمله دیگر پروژه هایی که داچ در آن نقش ایفا کرده است ” VINCENT N ROXXY” میباشد. این فیلم نیز در مورد پانک راکر هایی است که دچار عشق میشوند و تنها راهشان فرار است.این فیلم در آپریل ۲۰۱۶ در جشنواره ی فیلم تریبیکا پخش شد.

در سال ۲۰۱۴ ، داچ نقش اصلی را در فیلم ” VAMPIRE ACADEMY” بازی کرد. به علاوه ، او در کنار ویولا دیویس و اما تامسون در فیلم اقتباسی از وارنر بروس بازی کرد. در فیلم های مستقل ، داچ در پروژه های زیادی حضور داشته است. در فیلم ” BEFORE I FALL” برای روسو یانگ بازی کرده است ، که این فیلم نیز اقتباس از لارن الیور میباشد. مرکز فیلم در ” Samantha Kingston” بازی کرده است که این فیلم درمورد دانش آموزی است که روز به روز به مرگ نزدیک میشود. به علاوه ، او به تازگی در ” YEAR OF SPECTACULAR MEN” بازی کرده است. او در فیلم کمدی ” GOOD KIDS” نیز حضور داشته است. البته با وجود این کارها اولین نقشی که باعث شهرت داچ شد نقش مایا در شبکه ی دیزنی در ” THE SUITE LIFE ON DECK” بود. او در لس آنجلس ساکن است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی طناز دهقان

گزیدهٔ آثار
سینما
پروفسور (۲۰۱۸)
پیش از آنکه بمیرم (۲۰۱۷)
چرا او؟ (۲۰۱۶)
بابابزرگ کثیف (۲۰۱۶)
هر کی یک چیزی می‌خواد (۲۰۱۵)
آکادمی خون آشام (۲۰۱۴)
تلویزیون
ان‌سی‌آی‌اس (۲۰۱۱)

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی زوئی داچ
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه