بیوگرافی جردن بریجز

5 سال پیش
بیوگرافی جردن بریجز
Rate this post

بیوگرافی جردن بریجز به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 بردج در کالیفرنیا بدنیا آمد ، او پسر بیو بردج ( بازیگر ) و جولیا لندفیلد میباشد. هم چنین بردج با جف بردج و لایود و دروتی بردج نسبت خانوادگی دارد.

زندگینامه جردن بریجز

بیوگرافی جردن بریجز

فعالیت هنری

بردج اولین بار بصورت حرفه ای در پنج سالگی در ” The Kid from Nowhere ” (1982) با کارگردانی پدرش در تلویزیون حضور یافت. بعد زمانی استراحت بار دیگر در تلویزیون حضور یافت ” The Thanksgiving Promise” (1986) ، با بازی تمام خانواده ی بردج. بردج علاقه ای به بازیگر کودک بودن نداشت ، بازیگری را رها کرد و در مدرسه ی ” L.A.’s progressive Oakwood” به مطالعه مشغول شد. این مدرسه تاکید سرسختانه ای بروی هنر داشت ، همین موضوع باعث علاقه ی دوباره ی او به بازیگری شد. او کارش را بیشتر در تئاتر و کمی در کالج بارد نیویورک ادامه داد.

قبل از اینکه لیسانسش را بگیرد ، بردج سال دومش را در انگلیس گذراند ، با مطالعه در آکادمی موسیقی و هنرهای درام لندن ، در آن زمان در یک اتاق زیر شیروانی کوچک در چلسی زندگی میکرد و در تولیدات تئاتر ” West End” بصورت مجانی کار میکرد.
با وجود تمرینات کلاسیکش ، مدت زیادی در نقش ” cater waiter” در نیویورک و لس آنجلس برای سال های زیادی قبل از بدست آوردن نقش های فیلم ها ، سریالها و تئاتر کار میکرد.

بردج در سریال کوتاه زنده ی “Conviction ” محصول شبکه ی NBC در نقش نیک پاتر ، وکیلی از خانواده ای برجسته و اصیل بود ، بازی کرد ، که شغلش را بخاطر قوانین خصوصی شرکت برای ملحق شدن به “Manhattan District Attorney’s Office” رها میکند. بردج بخاطر ایفای نقشش در ” New Suit” (2002) ، “Samantha: An American Girl Holiday” (2004) ، “Love Takes Wing” (2009) و “Love Finds a Home” (2009) ، که به خوبی بازی او در سریال تلویزیونی “Dawson’s Creek” بود ، شهرت دارد. در فصل ۴ از سریال “Charmed” بصورت مهمان حضور داشته است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی عمر شریف
سریال ها

بردج در نقش دوست پسر پیگ (شین ) بوده است. او هم چنین در سریال “Bionic Woman” نقش تام هستینگ را برعهده داشته است. نقش اصلی را در “Drive Me Crazy” (1999) ، “Frequency” (2000) ، “Happy Campers” (2001) و “Mona Lisa Smile ” (2003) برعهده داشت.

در “A Holiday Engagement ” (2011) ، در نقش مردی که برای جعل هویت استخدام شده بود بازی کرد. در “Family Plan ” (2005) در نقش باک ، مردی که برای جعل هویت شوهر زن رئیس آن زن بود که یک شب را با آن رئیس بگذراند بازی کرد.
بردج در سریال درام “Rizzoli & Isles” محصول شبکه ی TNT نیز بازی کرد.

زندگی شخصی

بردج با ” Caroline Sherman Eastman” (2002) ازدواج کرده است و از او یک دختر و یک پسر دارد.

نام کامل
Jordan P. Bridges
تاریخ تولد
November 13, 1973
سن
۴۶ سال
حرفه
بازیگر

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جردن بریجز
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه