بیوگرافی فرانک گریلو

5 سال پیش
بیوگرافی فرانک گریلو
4.9/5 - (41 امتیاز)

بیوگرافی فرانک گریلو به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 گریلو در شهر نیویورک متولد شد . بزرگترین فرزند، و از خانواده ای ایتالیایی .او از دانشگاه نیویورک با مدرک کسب و کار فارغ التحصیل شد و یک سال در وال استریت قبل از ورودش به تجارت آبجو کار کرد.

زندگینامه فرانک گریلو

بیوگرافی فرانک گریلو

فعالیت هنری

گریلو حرفه بازیگری خود را با حضور در آگهی های بازرگانی، برای شرکت هایی مانند امریکن اکسپرس شور دئودورانت شروع کرد. اولین نقش او در سینما در سال ۱۹۹۲ فیلم “The Mambo Kings” بود و در ادامه در “Minority Report ” (2002)، “April’s Shower ” (2006) و”Murders” (2008) بازی کرد.

گریلو در سال ۲۰۱۰ در فیلم “Mother’s Day” در نقش دانیل سوهاپی ونقش پشتیبان را در سال ۲۰۱۱ در فیلم “Warrior” به عنوان مربی MMA فرانک کامپانا بازی کرد. در سال ۲۰۱۲، او نقش دیاز در فیلم “The Grey” با لیام نیسون بازی کرد و به عنوان گروهبان در “End of Watch” با جیک جیلنهال نقش ایفا کرد. در سال ۲۰۱۳، گریلو در کنار جایمی الکساندر در فیلم عاشقانه “Collision” و هم چنین نقش کوتاهی در فیلم اکشن “Homefront” را با جیسون استاتهام به اجرا درآورد.

در سال ۲۰۱۴، گریلو به عنوان هیدرا مامور براک روملو در فیلم “Captain America: The Winter Soldier.” بازی کرد. در همان سال، او در “The Purge: Anarchy” و سال بعد ، قرار شد به عنوان گروهبان به قسمت دیگری از این فیلم بازگردد. گریلو نقش براک را در قسمت سوم از سری فیلم کاپیتان امریکا، جنگ داخلی ، که در تاریخ ۶ می ۲۰۱۶ منتشر شد نیز بازی کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی صدف بهشتی
Jekyll Island

در اکتبر ۲۰۱۳، گریلو شروع به فیلم برداری برای “Jekyll Island” کرد، در کنار این نامزدی جایزه اسکار را نیز بدست آورد. فیلم توسط آرام راپاپورت کارگردانی و توسط هیلاری شور، اتیت شاه و هارون بکر تولید شد. جزیره جکیل قرار است در سال ۲۰۱۶ پخش شود.
گریلو نیز قرار بود در فیلم های “Demonic” و “Beyond Skyline” که در سال ۲۰۱۵ اکران میشدند بازی کند.او همچنین به عنوان برادر و فرد مسلح در کنار آرون تویت باشد ، و هم چنین در فیلم دیگری به نام “Big Sky”.

گریلو اولین بار در تلویزیون در قسمتی از سریال “Silk Stalkings”(1993)، و “Poltergeist: The Legacy”(1996) بود.البته قبل از آن در “Guiding Light ” از سال ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ بود. در سال ۲۰۰۲ ، او بازیگر سریال “For the People” در نقش دت جی سی بود. در سریال “Prison Break” در نقش “Nick Savrinn” حضور یافت و در آن زمان ، گریلو در “Blind Justice” نیز به بازی پرداخت.

زندگی شخصی

گریلو اولین بار در سال ۱۹۹۱ ازدواج کرد ، اما آنها در سال ۱۹۹۸ از یکدیگر طلاق گرفتند. آنها دارای یک پسر، رمی میباشند. گریلو با وندی مونیز در سال ۱۹۹۶ اولین بار در مجموعه “Guiding Light” ملاقات کرد و با هم در سال ۱۹۹۸ ازدواج کردند.

نام کامل
Frank Anthony Grillo
تاریخ تولد
June 08, 1965
سن
۵۴ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۱ nomination

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی فرانک گریلو
4.9/5 - (41 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه