بیوگرافی اندرو مک کارسی

5 سال پیش
بیوگرافی اندرو مک کارسی
Rate this post

بیوگرافی اندرو مک کارسی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 مکارسی در نیوجرسی در سال ۱۹۶۲ متولد شد. وقتی ۱۹ سال داشت ، اولین نقش خود را در ” Class” به نمایش گذاشت. با بهترشدن کارش در این حرفه ، مک در گروه جوانترین های هالیوود به عنوان ” Brat Pack” شناخته شد. بعد از چند بازی و پخش شدن ” St. Elmo’s Fire” به گروه آنها هم چنین مولی رینولد ، راب لو ، دمی موری و بقیه نیز اضافه شدند.

زندگینامه اندرو مک کارسی

بیوگرافی اندرو مک کارسی

فعالیت هنری

بهترین بازی های شناخته شده ی مک را میتوان ” St. Elmo’s Fire ” (1985) و ” Pretty in Pink ” (1986) نام برد. در سال ۱۹۸۵ ، مک در کنار دونالد ساترلند و کوین دولین در ” Heaven Help Us” به بازی پرداخت و در همان سال در برودوی ” The Boys of Winter” نیز بازی کرد. در سال ۱۹۸۷ ، توانست در فیلم موفق ” Mannequin” و ” Less Than Zero” ( برگرفته شده از رمان مشهور برت استون الیس ) بازی کرد.

بعد از ” Brat Pack”

با اتمام بازی هایش در فیلم های موفق قبلی اش ، او فقط در سه فیلم حضور یافت: ” the quieter Fresh Horses ” ، ” Kansas” و ” the unlikely success Weekend at Bernie’s” که در سال ۱۹۹۳ فیلم دیگری نیز از روی آن ساخته شد ، که در آن نیز مکارسی حضور داشت.

سال ۱۹۹۰ ، سالی بود که برای مکارسی رشته ای از فیلم های شاخص را که برایش موفقیتهای معمولی بهمراه داشت ، بازی کرد. از جمله : Year of the Gun ، , Only You and Getting In cam و went with little notice ، اما فیلم های دیگر که مکارسی در آنها نقش پشتیبان داشت مانند : Mrs. Parker and the Vicious Circle, The Joy Luck Club و Mulholland Falls .

مطلب مرتبط:  بیوگرافی اشکان خطیبی
تلویزیون

در اوایل ۱۹۹۰ ، مکارسی با بازی مهمان در ” Tales from the Crypt “قدم جدی در عرصه بازی تلویزیون برداشت. همین بازی او باعث راه یافتنش به ” Amazing Stories” (1986) شد و میتوان گفت که در این زمان مکارسی وقتش پر بود . از سال ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۸ در ۷ فیلم تلویزیونی به بازی پرداخت.

در دهه ۲۰۰۰ نیز هنوز مک جز بازیگران پرمشغله ی تلویزیون به شمار میرفت ، که در ۷ فیلم دیگر به بازی پرداخت و در برنامه هایی مانند ” Law & Order” ، ” Law & Order: Special Victims Unit” و ” Law & Order: Criminal Intent” به بازی پرداخته بود. در ۲۰ قسمت از ” Lipstick Jungle” نیز بازی کرده است. مک نویسندگی : Atlantic, Slate,Travel+Leisure, Bon Appetit, Islands, Afar و National Geographic Adventure را نیز برعهده داشته است.

زندگی شخصی

در سال ۱۹۹۱ ، مک با ” Carol Schneider” دوست دختر دانشگاهی خود بعد از ۲۰ سال کنار هم بودن ازدواج کرد ، ولی در سال ۲۰۰۵ از یکدیگر طلاق گرفتند و مک بعدن ازدواج کرد

تاریخ تولد
November 29, 1962
سن
۵۷ سال
حرفه
بازیگر
جوایز
۲ wins

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی اندرو مک کارسی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه