بیوگرافی باد اسپنسر

5 سال پیش
5/5 - (1 امتیاز)

بیوگرافی باد اسپنسر به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 باد اسپنسر در ۳۱ اکتبر ، ۱۹۲۹ در نپال بدنیا آمد. از سال ۱۹۴۷ تا ۱۹۴۹ در کنسول ایتالیا در رسیف ، برزیل کار میکرد و در آنجا ” fluent Portuguese” یاد گرفت.

زندگینامه باد اسپنسر

بیوگرافی باد اسپنسر

فعالیت هنری بیوگرافی باد اسپنسر

اولین ایفای نقش باد در “Quel fantasma di mio marito,” فیلمی کمدی ساخت ایتالیا بود که در سال ۱۹۴۹ ساخته شد و سال بعد نیز اکران شد. بعد از آن او یکی از اعضای “Praetorian Guard” در Quo Vadis شد ، فیلمی که در ایتالیا پخش شد ، در سال ۱۹۵۱٫ در طی دهه ی ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ ، اسپنسر در بعضی فیلم های ایتالیایی حضور داشت. در سال ۱۹۶۷ نام سینمایی خود را تغییر داد نامش را از باد اسپنسر به اسپنسر تریسی مثل خرس مورد علاقه ی همه “Budweiser” تغییر داد.
او ترنس هیل را که دستیار همیشگی او در عرصه ی سینما بود را در “Hannibal ” در سال ۱۹۵۹ ملاقات کرد. آنها با یکدیگر در ۲۰ فیلم به بازی پرداختند. مانند :

۱٫ Hannibal (1959)
۲٫ Mario Girotti
۳٫ God Forgives… I Don’t! (1967)
۴٫ Ace High (1968)
۵٫ Boot Hill (1969)
۶٫ They Call Me Trinity (1970)
۷٫ Blackie the Pirate (1971)
۸٫ Trinity Is Still My Name (1971)
۹٫ All the Way, Boys (1972)
۱۰٫ Watch Out, We’re Mad (1974)
۱۱٫ Two Missionaries (1975)
۱۲٫ Crime Busters (1976)
۱۳٫ Odds and Evens (1978)
۱۴٫ I’m For the Hippopotamus (1979)
۱۵٫ Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981)
۱۶٫ Go For It! (1983)
۱۷٫ Double Trouble (1984)
۱۸٫ Miami Supercops (1985)
۱۹٫ Troublemakers (1994)

مطلب مرتبط:  بیوگرافی پروین کاکس (عالی‌پور)
فیلم هایی که اسپنسر به تنهایی در آنها به بازی پرداخت:

۱٫ The Five Man Army (1969)
۲٫ The Fifth Day of Peace (1969)
۳٫ It Can Be Done Amigo (1972)
۴٫ Flatfoot (1973)
۵٫ They Call Him Bulldozer (1978)
۶٫ The Sheriff and the Satellite Kid (1979)
۷٫ Everything Happens to Me (1980)
۸٫ Banana Joe (1982)
۹٫ Bomber (1982)
۱۰٫ Superfantagenio (1986)

بسیاری از این فیلم های او موضوعی تناوبی دارد ، که برفراز کشور و آشوب میباشد. بیشترشان ساخت ایتالیا میباشد. این فیلم ها بیشتر برای هردو بازیگر بخصوص اروپا میباشد. در یک مصاحبه اسپنسر با خنده اعلام کرد : ترنس مانند برادرش می ماند و همیشه مانند یک برادر با کارهایم مخالفت میکند و بعضی وقتها نیز وبالم میشود. برعکس رابطه ی ما در فیلم متفاوت است ، اما همانطور که من همیشه روی او حساب میکنم او هم پشتش به من گرم است. ما از کار با یکدیگر لذت میبریم ، شاید دلیلش این است که فیلم های زیادی را با یکدیگر ساخته ایم.

دوبله کننده ی اصلی اسپنسر در ایتالیا “Glauco Onorato” ، کسی که باصدایش توانست به خوبی صدای داب عمل کند. ” Sergio Fiorentini” هم دوبله ی اسپنسر را در “Troublemakers” ، برای ” the Limit ” (1997) و سریال “Detective Extralarge” (1991 – ۱۹۹۳) انجام داده است.
اسپنسر نویسندگی بعضی از فیلم های خودش را نیز انجام داده است. حرفه اش در فیلم بعد از سال ۱۹۸۳ آهسته تر شد ، در واقع او بیشتر به سمت تلویزیون رفت. در دهه ۱۹۹۰ ، او در فیلم اکشن تلویزیونی “Extralarge” بازی کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی بابک انصاری
کار در عرصه ی سیاست

در سال ۲۰۰۵ ، او به سیاست روی آورد ، به صورت ناموفق در مقام ” regional counselor” در لازیو برای حذب فورزا ایتالیا کار کرد. در آن زمان گفت : در زندگیم ، هر کاری کرده ام . ولی سه کار است که انجام نداده ام – رقص هنری ، اسب سواری و سیاست مداری. دو کار اول را کسی به من پیشنهاد نداده و نمیخواهم سوالی درموردشان از من بپرسید ، من خودم را در عرصه ی سیاست وارد خواهم کرد.

زندگی شخصی

اسپنسر با ماریا آماتو در سال ۱۹۶۰ ازدواج کرد ، از او سه فرزند دارد : Giuseppe (1961), Christine (1962) Diamante (1972). او برای مدت خلبان هلیکوپتر و هواپیما نیز بوده است. هم چنین در عرصه ی ورزشی یعنی شنا نیز توانسته مقام کسب کند و برای مدت زمانی نیز در واتر پلو نام و نشانی را برای خودش کسب کرده بوده است.

مرگ

اسپنسر در ۲۷ ژوئن ۲۰۱۶ در سن ۸۶ سالگی بخاطر التهاب ریه در رم ایتالیا از دنیا رفت. از او سه فرزند ۵ نوه و ۶ نتیجه باقی مانده است.
روحش شاد و یادش گرامی باد.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی باد اسپنسر
5/5 - (1 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه