بیوگرافی بث مالون

4 سال پیش
بیوگرافی بث مالون
Rate this post

بیوگرافی بث مالون به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 بث مالون در نتبراسکا متولد شد و در کولورادو بزرگ شد. بث نقش موضوعی در “Annie” زمانی که در دوره ی متوسطه بود بازی کرد و در زمان درس خواندنش در دبیرستان در تئاتر مشغول به کار بود. مالون اولین بار در “Loretto Heights College” که تئاتر موسیقی بود مشغول به کار شد. وقتی مدرسه او در سال ۱۹۸۹ بسته شد ، تصمیم گرفت که به مدرسه باز نگردد زیرا بدون اخذ مدرک هم در کارش موفق بود. بث بعدها مدرکش را در دانشگاه شمال کولورادو گرفت. در سال ۱۹۹۶ مدرک MFA و بعد از “UC Irvine” در سال ۲۰۰۰٫

زندگینامه بث مالون

بیوگرافی بث مالون

فعالیت هنری

او در ۱۶ سالگی کارش را در ” Country Dinner Playhouse” شروع کرد. بث در سن ۲۱ سالگی به نیویورک رفت. بعد از مدتی خانه نشینی ، او به کولورادو بازگشت ، در آنجا او میتوانست نقش های زیادی را بازی کند.بعدن او به شرمن اوکس ، کالیفرنیا رفت ، در آنجا در تبلیغات تلویزیون و بسیاری از برنامه های عالی لس آنجلس حضور داشت. بث یک همجسنگراست و با ” Rochelle Schoppert” ازدواج کرده است.

حرفه

بث برودوی خود را در اولین بار در “Ring of Fire” (2006) بازی کرده است. او در ” Bingo: A Winning New Musical ” نیز در تئاتر ” St. Luke” در سال ۲۰۰۵ حضور داشته است. بث در اف برودوی “The Marvelous Wonderettes” در تئاتر وست ساید نیز در نقش بتی جین (۲۰۰۸) بازی کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سیدجلال‌الدین محمدیان

بث نقش موضوعی را نیز در “Annie Get Your Gun ” سیرک موسیقی “Wells Fargo Pavilion,” واقع در کالیفرنیا در آگوست ۲۰۱۱ بازی کرده است. و هم چنین در تئاتر موسیقی ساندیگو در می ۲۰۱۴ باردیگر به نقش نمایی پرداخته است. او نقش موضوعی را در “The Unsinkable Molly Brown” مرکز تئاتر دنور در سپتامبر و اکتبر ۲۰۱۴ بازی کرده است.

بث ” one-woman” را برای برنامه کابارت در ” Beth Malone: So Far” ساخته است. این برنامه درباره ی داستان زندگی او میباشد. او با برنامه در مناطق مختلفی تور کاری داشته است مانند کولورادو ، “Wheeler Opera House” در سال ۲۰۱۱٫ در سال ۲۰۱۲ نیز در دانپورت در نیویورک به بازی پرداخت.

بث توانست نقش آلیسون را در ” musical Fun Home”بازی کند و بعد از آن نیز در سال ۲۰۱۳ در تئاتر عمومی حضور داشت. او به ادامه ی کار خود در “Circle in the Square Theatre” (2015) ادامه داد. استیون ساسکین منتقد عملکرد او را خوب و عملکردی که باعث گردهمایی گروه میشود خواند. بث بخاطر بازی هایش توانسته است نامزدی ” Tony Award” را بدست آورد.

تاریخ تولد: ۲ ژانویهٔ ۱۹۶۹ (سن ۵۱ سال)، آبورن، نبراسکا، آمریکا
همسر: Schoppert Rochelle
آموزش: Douglas County High School، دانشگاه کلرادو شمالی، Colorado Heights University
آلبوم‌ها: The Lunch Shift

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی بث مالون
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه