بیوگرافی دیوید هادلستون

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی دیوید هادلستون به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 هادلستون در وینتون ، ویرجینیا بدنیا آمد. او پسر لوییس ملوین هادلستون است. او یک افسر نیروی هوایی آمریکا بود دقیقن قبل از اینکه به کلاس های بازیگری برود و بصورت رسمی در ” prestigious American Academy of Dramatic Arts” مشغول به درس خواندن شود. هادلستون در “Fork Union Military Academy” در دوران دبیرستان بوده است.

زندگینامه دیوید هادلستون

بیوگرافی دیوید هادلستون

فعالیت هنری

هاد در فیلم های بودجه بالایی نقش های موضوعی داشته است مانند “Santa Claus: The Movie” (1985) در این فیلم او در نقش الف میبوده است. یکی دیگر از نقشهایی که هاد اولین بار به بازی در آنها پرداخته است را میتوان “A Lovely Way to Die” (1968) نام برد. بعد از مدت زیادی طول نکشید که هادلستون به بازی در نقش های تلویزیونی بصورت مهمان پرداخت در دهه های ۶۰ و ۷۰ درسریال های زیادی بود.

این سریال ها Adam-12, Then Came Bronson, Gunsmoke,Bewitched, Bonanza, Cannon, McMillan & Wife, The Waltons, The Rookies, Medical Center, Kung Fu, Emergency!, Spencer’s Pilots, The Mary Tyler Moore Show, Police Woman, Hawaii Five-O, Walker, Texas Ranger, Charlie’s Angels, Sanford and Son, The Practice و The Rockford Files میباشد. او هم چنین در قسمتی از “The New Land” (1974) نیز به نام ” The Nomads” به بازی پرداخت ولی این سریال هیچ گاه پخش نشد. او هم چنین در سال ۱۹۷۷ نیز در سریال “Quinn Martin’s Tales of the Unexpected” در نقش ” J. T. Kallikak” به بازی پرداخت.در سال ۱۹۷۷ در “The Kallikaks” بازی کرد و دو سال بعد نیز در “Hizzonner” به بازی پرداخت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی محمد اوشال
سایر آثار

در کنار بازی های قابل قبول او در Blazing Saddles, McQ, The Klansman, Breakheart Pass و Smokey and the Bandit II نیز بازی کرده است.

هادلستون به کار در تلویزیون و افزایش اعتبارش در تلویزیون با بازی در فیلم های تلویزیونی ادامه داد: Heat Wave! (1974); The Oregon Trail (1976);Shark Kill (1976); Kate Bliss and the Ticker Tape Kid (1978); Family Reunion (1981); Computercide (1982) و M.A.D.D.: Mothers Against Drunk Drivers (1983). . برای دهه ی ۸۰ نیز او در سریال “orange juice” حضور داشت. بخاطر بازی های قبلی اش او توانست در “Finnegan Begin Again,Frantic, Life with Mikey, The Big Lebowski و G-Men from Hell نیز به بازی بپردازد.

او هم چنین به بازی در نقشی تکراری نیز در “The Wonder Years” پرداخت و بعد از آن نیز در “Star Trek: The Next Generation” بازی کرد. در “The West Wing” دوبار به بازی پرداخته است. او هم چنین در یکی از فیلم هایی که برداشتی از کتاب سال ۱۷۷۶ بوده به نام “The Big Lebowski”. در سال ۲۰۰۶ ، او در “Locker 13” به بازی پرداخت. او هم چنین در سال ۲۰۱۰ در “It’s Always Sunny in Philadelphia” نیز بازی کرده است.

مرگ

هادلستون بخاطر بیماری قلبی و کلیوی در نیومکزیکو در سن ۸۵ سالگی درگذشت.

تاریخ تولد:
۱۷ سپتامبر ۱۹۳۰، Vinton، ویرجینیا، آمریکا
تاریخ مرگ:
۲ اوت ۲۰۱۶، سنتافه، نیومکزیکو، آمریکا
همسر:
سارا سی. کوپ (ازدواج ۱۹۹۹–۲۰۱۶)، کرول اَن سوارت (ازدواج ۱۹۶۸–۱۹۸۷)
کودکان:
مایکل هادلستون
کتاب‌ها:
Life’s Little Spiritual Instruction Book

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی دیوید هادلستون
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه