بیوگرافی لنی جیمز

4 سال پیش
بیوگرافی لنی جیمز
5/5 - (1 امتیاز)

بیوگرافی لنی جیمز به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 لنی جمیز ( متولد ۱۱ اکتبر ۱۹۶۵) در ناتیگام بدنیا آمد. او در جنوب لندن زندگی میکرد و در مدرسه ی ارنست بوین درس خوانده است. جیمز وقتی ۱۰ سال داشت مادرش را از دست داد. او و برادرش تصمیم گرفتند که در یتیم خانه زندگی کنند ولی برای اقامت به آمریکا فرستاده نشوند. او ۸ سال در آنجا بود.

زندگینامه لنی جیمز

بیوگرافی لنی جیمز

فعالیت هنری

وقتی نوجوان بود قصد داشت یک بازیکن حرفه ای راگبی شود ، ولی بعد از دنبال کردن دختری که علاقه زیادی به او داشت به کار بازیگری روی آورد. برای درس بازیگری در مدرسه ی گلودهال درس خواند در دو رشته ی موسیقی و درام ، سال ۱۹۸۸ مدرک خود را گرفت. درسال ۲۰۱۵ او اعلام کرد که زمانی برای دولت بریتانیا برای محافظ انتخاب شده بوده است.

حرفه

جیمز در بیش از ۲۰ فیلم به بازی پرداخته است مانند : Les Misérables (1998), Snatch (2000), 24 Hour Party People (2002),Sahara (2005), and Outlaw (2007). He starred in the 2010 film Tic and appeared in the action film Colombiana (2011) و the sci-fi film Lockout (2012).

در تلویزیون نیز جیمز در فیلم کوتاه “Buried (2003)” به بازی پرداخته است ، هم چنین او در “The State Within (2006)” ، “Spooks (2002-2011)” درامی جاسوسی و در نقش رابرت هاپکینز در سریال آخرالزمانی “Jericho (2006)” محصول شبکه CBS بازی کرده است. او در شبکه ۴ در درام “Fallout (2008)” نیز بازی کرده است. او در نقش کارآگاه بوده است که مشغول حل کردن معمای قتل بچه های نوجوان است. بعد از در “Lie to Me””به بازی پرداخته است .
در سریال کوتاهThe Prisoner بازی کرده است ، این سریال در سال ۲۰۰۹ پخش شد. جیمز در سریال کمدی “Hung ” در نقش پامپ بوده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کریگ آرمسترانگ
Human Target

جیمز در سال ۲۰۱۰ در سریال “Human Target ” به بازی در نقش قاتل پرداخته است. در سال ۲۰۱۲ نیز ، او توانست جایزه دریافت کند.جیمز در “Line of Duty ” نیز بازی کرده است.
در سال ۲۰۱۰ او در نقش مورگان جونز در سریال مشهور AMC به نام The Walking Dead, بازی کرد و در سال ۲۰۱۳ نیز به یکی از نقش های اصلی بدل شد. بخاطر بازی در این سریال جیمز طرفداران زیادی پیدا کرد حتی یکبار پلیسی او را متوقف کرد تا با او به صحبت بپردازد.

جیمز در درام پزشکی Critical “نیز در نقش دکتر بازی کرده است. به گفته ی خود جیمز برنامه ی مورد علاقه ی جیمز “Hill Street Blues” (1980) میباشد. او به علاوه ی بازیگری به نویسندگی نقش نیز پرداخته است ، او فیلم ” Storm Damage ” را در سال ۲۰۰۰ خودش نوشته است. او هم چنین به نویسندگی ” The Sons of Charlie Paora” نیز پرداخته است.

زندگی شخصی
جیمز در کالیفرنیا در کنار گیزل گلسمن به زندگی میپردازد. او و همسرش سه دختر دارند.

تاریخ تولد: ۱۱ اکتبر ۱۹۶۵ (سن ۵۴ سال)، ناتینگهام، بریتانیا
قد: ۱٫۷۶ متر
همسر: Giselle Glasman
فیلم: قاپ‌زنی، کلمبیانا، اخراج، صحرا، ۲۴ Hour Party People، برخیز
کودکان: رومی جیمز، سلین جیمز، جورجیا جیمز

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی لنی جیمز
5/5 - (1 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه