بیوگرافی الن بارکین

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی الن بارکین به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 الن رونا بارکین ( متولد ۱۶ آپریل ، ۱۹۵۴). الن در نیویورک بدنیا آمد. پدرش در بیمارستان کار میکرد و مادرش نیز فروشنده ی مواد شیمیایی بود. او در خانواده ا ییهودی و متوسط زندگی میکرد و بزرگ شد. آنها در واقع مهاجران سیبری بلاروسی میباشند.

زندگینامه الن بارکین

بیوگرافی الن بارکین

فعالیت هنری

الن در دبیرستان دیپلومای در رشته ی هنر های تجسمی در منهتن درس میخواند. بعد نیز در کالج هانتر در دو رشته ی درام و تاریخ مشغول به تحصیل شد. از یک لحاظ ، او قصد این را داشت که به آموزش تاریخ بپردازد. با این حال دست از حرفه ی بازیگری نداشت ، کلاس های آموزش بازیگری را در اکتور استودیوی نیویورک ادامه داد.

حرفه

نقش موفقی که بازی کرد درام – کمدی “Diner (1982)” بود که اولین نقش او نیز به حساب می آمد ، این فیلم به نویسندگی و کارگردانی باری لوینسون بوده است. بعدن الن در درام “Tender Mercies (1983)” نیز به بازی پرداخت. با وجود بی تجربگی و آشنایی کم با حرفه اش توانست موفق شود. او هم چنین در سال ۱۹۸۳ در فیلم “Eddie and the Cruisers” نیز بازی کرد.

الن بعدها نیز در فیلم های موفق زیادی حضور یافت ، “The Big Easy (1987)” ، “Sea of Love (1989)” از این جمله فیلم ها بود.گفته شده بود که او نقش های نسبتن خوبی را اجرا میکند. او در صحنه ی تئاتر نیز به بازی در “Elvis Presley” پرداخته است. بارکین هم چنین در کارهای تلویزیونی مانند “Before Women Had Wings (1997)” و “The White River Kid (1999)” نیز بازی کرده است. در سال ۲۰۰۵ ، او در “The Normal Heart” نیز بازی کرد. از دیگر بازی های او “Another Happy Day” بود. در سال ۲۰۱۵ ، در برنامه ی کمدی “Happyish” شرکت کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی مونا اسکندری

سال ۲۰۱۶ نیز ، در سریال شبکه TNT به نام “Animal Kingdom.” به بازی پرداخت.

زندگی شخصی

الن مادر دو فرزند میباشد. جک دنیل (۱۹۸۹) و رومی ماریون ( ۱۹۹۲) . در ازدواج اول او در سال ۱۹۹۳ طلاق گرفت.

فیلم ها

بخشش‌های محبت‌آمیز (۱۹۸۳)
مغلوب قانون (۱۹۸۶)
دریای عشق (۱۹۸۹)
زندگی این پسر (۱۹۹۳)
کسی مانند تو (۲۰۰۱)
او از من متنفر است (۲۰۰۴)
سیزده یار اوشن (۲۰۰۷)
نامه‌هایی به ژولیت (۲۰۱۰، فقط تهیه‌کننده)
پینه‌دوز (۲۰۱۴)

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی الن بارکین
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه