بیوگرافی جانی گالکی

2 سال پیش

بیوگرافی جانی گالکی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 جان مارک گالکی در ۳۰ آپریل ، ۱۹۷۵ در ” Belgium” بدنیا آمد. او در ایلینویز بزرگ شد. با توجه به گفته های خودش بنظر می آید ، خانواده اش از همان ابتدای کودکی او میدانستند که قرار است بازیگر شود. در سن ۷ سالگی ، گالاکی در مخصولات تئاتر شیکاگو گودمن بازی میکرد. در سال ۱۹۸۹ ، او در اولین فیلم خانوادگی خود به نام “Prancer” به بازی پرداخت.

زندگینامه جانی گالکی

بیوگرافی جانی گالکی

فعالیت هنری

جانی بعدن در فیلمی طنز نیز به نشان دادن حرفه ی خود پرداخت “Christmas Vacation” . بعد از مدتی خانواده ی او تصمیم گرفتند که از به شیکاگو بروند و جانی نیز تصمیم گرفت که در بوربانک بماند. مدتی بعد او ۱۶ سال داشت ، جانی پدرش را در این زمان از دست داد.

ماندن در بوربانک برایش موفقیت آمیز بود. سال ۱۹۹۲ ، او توانست در تلویزیون قدم بگذارد و در ” Roseanne” بازی کند. در این برنامه او در نقش دیوید هیلی بود. نقش زیبای او قلب تماشاگران را میلرزاند. تصمیم گرفته شد که جانی برای ۵ فصل در این برنامه بماند.
بازی او در این سیتکام به اعتباراتش در زمینه ی بازیگری افزود. خودش گفته است که این سریال برایش مانند یک داشنگاه میبوده است. بعد از پایان سریال در سال ۱۹۹۷ ، جان به کارش در حرفه ی بازیگری اتمام نداد ، او در قسمتی از فیلم های : I Know What You Did Last Summer, Bounce,Vanilla Sky و هنکاک به بازی پرداخت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی نیلوفر پارسا
Big bang Theory

در سال ۲۰۰۷ بعد از پشت سر گذاشتن زمانی سخت با پایان ” Roseanne era” ، در همین سال او در فیلم ” The Little Dog Laughed” بازی کرد ، این فیلم نامزد دریافت جایزه ی تونی اوارد بود.
جانی بعد از مدتی باردگیر به تلویزیون بازگشت ، او در نقش فیزیکدان لئوناردو که دارای مدرک دکترا میباشد در سریال معروف و طنز ” The Big Bang Theory” به بازی پرداخت. لئو به صورت تصادفی با همسایه ی خود که گارسون نیز میباشد (پنی ) احساساتی پیدا میکنند. هم چنین او در کنار دانشمندی دیگر به نام شلدون زندگی میکند. بعد از دو دهه در تلویزیون ، جان برای اولین بار توانست نامزدی امی اوارد و گلدن گلاب را بخاطر نقش لئو داشته باشد.

زندگی شخصی

بازی در این فیلم باعث شد که او واقعن با بازیگر زن این فیلم رابطه داشته باشد ولی مخفیانه و دور از چشم رسانه ها.

آثار

می‌دانم تابستان پیش چه کردی
بین
گزاف‌گویی
آسمان وانیلی
هنکاک
در زمان
حلقه‌ها
تئوری بیگ بنگ (مجموعه تلویزیونی)

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جانی گالکی
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه