بیوگرافی آر. لی ارمی

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی آر. لی ارمی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 ارمی اولین بار در دانشگاه مانیلا فیلیپین حضور داشت ، از مزایای خود به نحو احسن استفاده میکرد.اولین بار در فیلم “Apocalypse Now” بازی کرده است. در این فیلم او در نقش آموزش دهنده بود. بعد از آن او در نقش تکاور در “The Boys In Company C” ساخت سیدنی فوری بازی کرد. برای چند سال بعد ، ارمی در فیلم های کوتاه زیادی به بازی پرداخت و تا سال ۱۹۸۷ به این کارش ادامه داد. او در فیلم ” Full Metal Jacket” به بازی پرداخته است.

زندگینامه آر. لی ارمی

بیوگرافی آر. لی ارمی

فعالیت هنری

او قبلن تصمیم داشت که فقط به عنوان ” technical advisor” در عرصه ی سینما حضور یابد. اما دوستش کابریک نظرش را تغییر داد و بعد از اینکه او ویدئویی آموزشی ساخت به بازی های بیشتری برای نقش های نظامی پرداخت البته ، به نظر کابریک او برای این نقش ها عالی بوده است. بدنبال ” military authenticity” گشتن برای فیلم ، کابریک به ارمی این اجازه را داد که دیالوگهای خودش را بنویسد یا دستکاری کند. همین باعث شد که فیلم کابریک فیلمی بیادماندنی شود. کابریک بعدن اعلام کرد که ارمی عملکردش فوق العاده است ، فقط به دو یا سه صحنه در فیلم احتیاج دارد ، البته این برای فیلم های کابریک غیر عادی بود.

عملکرد ارمی باعث شد که فیلم مورد تحسین های زیادی قرار گیرد و او نامزد دریافت جایزه ی گلدن گلاب بهترین بازیگر شود. بعدن او در نقش ” a drill instructor” در “Space: Above and Beyond ” و هم چنین در نقش ” ghost of a drill instructor” در “The Frighteners” حضور یافت ، هردوی این نقش ها با توجه به نقشش در ” Full Metal Jacket” بود.

مطلب مرتبط:  بيوگرافی آتنه فقیه نصیری

ارمی تقریبن در ۶۰ فیلم حضور یافته است ، Purple Hearts, Mississippi Burning, The Siege of Firebase Gloria, Dead Man Walking, Seven, Fletch Lives,Leaving Las Vegas, Prefontaine, Saving Silverman, On Deadly Ground, Sommersby, Life, Man of the House, Toy Soldiers و The Salton Sea. او هم چنین صداگذاری The Grim Adventures of Billy & Mandy, Toy Story, Toy Story 2 و Toy Story 3 را نیز عهده دار بوده است. برای برنامه هایی مانند : Kim Possible, The Simpsons, Family Guy, SpongeBob SquarePants, Miami Vice, House, Scrubs, My Life as a Teenage Robot و Invader Zim نیز در نقش فرمانده ی ارتشی به بازی پرداخته است.

تلویزیون بیوگرافی آر. لی ارمی

در سال ۱۹۹۴ ، او در ” Staired In Horror” فصل ۶ از قسمت ۹ به بازی پرداخته است.

ارمی در صحبت های نامه ای خود در مورد سلاح ، تاکتیکهای مهم و داستان های نظامی صحبت میکند. موضوع این صحبت ها توسط بیننده های ایمیل تعیین میشود: یک قسمت بروی “M1 Abrams tank” ، در این حال کارهای دیگرش بیشتر بروی جنگ جهانی دوم تمرکز کرده بود، دیگر ادوات جنگ و سلاح ها و هم چنین جیپ شخصی مسلح شده ی او با کالیبر ۳۰ و اسلحه ی اتوماتیک تمرکز داشت.

در ژوئن ۲۰۰۳ ، ارمی به کویت مسافرت کرد و در فاز اول آزادی عملیات عراقی ها به کار با بخش دفاعی برای سرویس های شخصی پرداخت و در قسمتی از ” Mail Call” به پخش رساند. با توجه به قسمتی از این میل کالها در سال ۲۰۰۵ در “Whiteman Air Force Base” ، او ۳۴۱ نفر از کسانی بود که قرار بود در “B-2 stealth bomber” پرواز کنند. او هم چنین در این مدت زمان در قسمت ” Second Chance” از “Human Target” نیز بازی کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی دونگ یو زو

او هم چنین به صورت مهمان در درام تلویزیونی ” House” در نقش پدر دکتر گریوگری هوز بازی کرده است ، در واقع این فرد کسی است که دکور “naval aviator” در زمان خدمت در ” Marine Corps” ساخته است و در سیتکام ” Scrubs” ، در نقش پدر جانیتور حضور داشته است. او صداگذاری وایلد کت را نیز در قسمت های زیادی از “Batman: The Brave and the Bold” عهده دار بوده است. در یکی از قسمت های ” The Simpsons ” به نام “Sideshow Bob’s Last Gleaming” ، او صدای کلنل لزلی در ” Hap” نیز عهده داشت.

صداگذاری بیوگرافی آر. لی ارمی

در یکی از قسمت های ” SpongeBob SquarePants” ، به نام ” Inmates of Summer” ، او صدای واردن ایریت در ” maximum-security island prison” را نیز به اجرا درآورده است. “The Angry Beavers” قسمتی بود که او در آن به بازی پرداخت.
در سال ۲۰۰۹ ، او در “Lock N’ Load with R. Lee Ermey” ، حضور داشت. سال ۲۰۱۰ نیز ارمی ، در “Law and Order: Special Victims Unit ” بازی کرده است.
در سال ۲۰۱۱ ، ارمی “Family Guy” ، در قسمت “Grumpy Old Man” به بازی پرداخت.

فیلم‌شناسی

اینک آخرالزمان (۱۹۷۹)
غلاف تمام‌فلزی (۱۹۸۷)
میسیسیپی می‌سوزد (۱۹۸۸)
سامرزبای (۱۹۹۳)
جسددزدها (۱۹۹۳)
روی زمین مرگبار (۱۹۹۴)
ساواته (۱۹۹۵)
ترک لاس وگاس (۱۹۹۵)
هفت (۱۹۹۵)
پرونده‌های ایکس (۱۹۹۵)
سیمپسون‌ها (۱۹۹۵ و ۲۰۱۵)
راه رفتن مرد مرده (۱۹۹۵)
بهترین بهترین‌ها ۳: هیچ راه بازگشتی نیست (۱۹۹۶)
داستان اسباب‌بازی (۱۹۹۵)
سربازان سفینه (۱۹۹۷)
زندگی (۱۹۹۹)
مجتمع آپارتمانی (۱۹۹۹)
داستان اسباب‌بازی ۲ (۱۹۹۹)
جریکو (۲۰۰۰)
نجات سیلورمن (۲۰۰۱)
مرد خانواده (۲۰۰۱ و ۲۰۱۱)
کراش باندیکوت: خشم کورتکس (۲۰۰۱) (بازی رایانه‌ای)
اسکرابز (۲۰۰۲)
کشتار با اره‌برقی در تگزاس (۲۰۰۳)
دکتر هاوس (۲۰۰۵ و ۲۰۰۸)
مردان ایکس: آخرین ایستادگی (۲۰۰۶)
کشتار با اره‌برقی در تگزاس: سرآغاز (۲۰۰۶)
باب‌اسفنجی شلوارمکعبی (۲۰۰۷)
انقلاب (۲۰۰۸)
داستان اسباب‌بازی ۳ (۲۰۱۰)
نظم و قانون: واحد قربانیان ویژه (۲۰۱۰)
دیدبان (۲۰۱۲)
پاندای کونگ‌فوکار: افسانه‌های شگفت‌انگیز (۲۰۱۲)

مطلب مرتبط:  بیوگرافی فیل اسپنسر
عکس های اینستاگرامی بیوگرافی آر. لی ارمی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه