بیوگرافی آنا د لا رگه‌را

4 سال پیش
بیوگرافی آنا د لا رگه‌را
Rate this post

بیوگرافی آنا د لا رگه‌را به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 آنا دیلا رگورا در مکزیک بدنیا آمد. مادرش روزنامه نگار بود. او کارش را در هنر شروع کرد. با بازی در ” the telenovela Azul (1996)” و بعد “Pueblo chico, infierno grande (1997)” کارش را شروع کرد. ” Tentaciones (1998)” شروع کارش را نشان داد و در شرکت “Argos Comunicación” مشغول به کار شد. خیلی زود برای حضور در نقش دستینو به او پیشنهاد شد.بعدن او در مینی سریال ” Como Pedro por su casa ” حضور یافت ، این برنامه بین کاراکول و کلمبیا ساخته میشد. در سال ۲۰۱۴ ، برای بازی در نقش الیزا در ” Narcos” در شبکه نتفلیکس آماده شد.

زندگینامه آنا د لا رگه‌را

بیوگرافی آنا د لا رگه‌را

فعالیت هنری

آنا در شبکه HBO در نقش لورنا در سریال “Capadocia” پرداخته است. اولین فصل در سال ۲۰۰۸ پخش شد و برای ۳ فصل نیز پخش شد. این سریال بینندگان زیادی داشت. رگورا در تبلیغات و برنامه های تلویزیونی زیادی حضور داشته است ، مانند : Mujer, casos de la vida real, Al derecho y al Derbez, Llévatelo. .

در تئاتر او در ” El cartero ” ساخته ی ” Raúl Quintanilla,” حضور داشت و توانست دو جایزه از تئاتر مکزیک بدست آورد. برای اینکه عکسش در مجله ها چاپ شود قراردادی میلیون دلاری بست.
اولین حضورش در فیلم برای زمانی بود که در “Por la libre” بازی کرد. بعدن نیز او در “Ladies Night ” در کنار “Ana Claudia Talancón” بازی کرد. در سال ۲۰۰۵ ، در نقش جیتاناس در “Telemundo” حضور یافت. بیشتر بخاطر بازی در نقش ” Sister Encarnación” در “Nacho Libre” شهرت دارد. این فیلم ساخته ی جارد هس و ناپالولین دینامیت میباشد. او هم چنین در فیلم “Cowboys & Aliens” نیز نقش کوتاهی را بازی کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی چنگیز مهدی‌پور

در سال ۲۰۱۰ ، در Father Miguel Hidalgo ، فیلمی تاریخی براساس داستان زندگی قهرمان جنگهای مکزیکی برای استقلال در فیلم “Hidalgo: La historia jamás contada” بازی کرد.
در سال ۲۰۰۶ ، برای در برنامه MTV Video Music Awards Latin America مجری بود.
او هم چنین در “Eastbound & Down” نیز محصول شبکه HBO بازی کرده است.

فیلم شناسی

۲۰۰۹ محدوده سلطه
۲۰۱۰ پلیس تعلیق شده
۲۰۱۴ کتاب زندگی
سریال تلویریون
۲۰۰۹ محدوده سلطه
۲۰۱۵ لیست سیاه
۲۰۱۵ نارکس

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی آنا د لا رگه‌را
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه