بیوگرافی لزلی جونز

4 سال پیش
بیوگرافی لزلی جونز
Rate this post

بیوگرافی لزلی جونز به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 جونز استندآپ را در کالج در سال ۱۹۸۷ شروع کرد ، زمانی که دوستی نام او را برای خنده دارترین فرد کم نوشت. وقتی این عنوان را برنده شد ، جونز مدرسه را رها کرد و به لس آنجلس سفر کرد. او در یک کلوپ مشغول به کار شد و بعد نیز در چند جای دیگر حضور یافت. کسانی مانند “Mother Love” و “Dave Chappelle” او را تشویق کردند که به نیویورک سفر کند و در آنجا مشغول به کار شود ، برای دو سال در این کار بود ، در آن زمان در “ComicView” بود (قبل از بازگشتش به لس آنجلس). هم چنین در “West Hollywood” نیز در “The Comedy Store” کار میکرد ، این کارش زیاد موفق نبود. بعد از چندین شکست ، به مدت سه سال دست از کار کشید.

زندگینامه لزلی جونز

بیوگرافی لزلی جونز

فعالیت هنری

در سال ۲۰۱۰ ، جونز در تور “Katt Williams’ It’s Pimpin’ Pimpin'” بود.
در دسامبر ۲۰۱۳ ، “Saturday Night Live” به زنی آفریقایی آمریکایی احتیاج داشت و به همین دلیل با جونز تماس گرفتند. ساشر زماتا به یک بازیگر نیز احتیاج داشت ، پس جونز را نیز برای این بازی انتخاب کردند. جونز در قسمتی از “Andrew Garfield” (در ۳ می ، ۲۰۱۴) حضور یافت و در مورد مشکلاتش هنگام دیدار هایش با بقیه و اتفاقاتی که در این زمان برایش می افتاد گفت.

جونز در قسمت اول و سوم قصل ۴۰ نیز حضور داشت و از سوی کریس پرت و بیل هادر مجری این برنامه دعوت شده بود. در اکتبر ۲۰۱۴ نیز ، جونز به عنوان یکی از بازیگران مخصوص ارتقا یافت و در ۲۵ اکتبر همان سال نیز بار دیگر میزبان بود و این بار توسط جیم کری.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کاوه سماک
فیلم

در سال ۲۰۱۴ ، جونز در اولین فیلم خود ” Top Five”( اثر کریس راک ) بازی کرد ، راک گفته است که باردیگر نیز از جونز استفاده خواهد کرد ( گفته شده به مجله ی کامپلکس ). هم چنین گفته است که بعضی از بازیگران این فیلم واقعن میدرخشیدند . یکی از بازیگران جونز است که باید بیشتر از او استفاده کرد.

در سال ۲۰۱۵ ، جونز در کنار “Judd Apatow” در “Trainwreck” بازی کرد. در واقع جاد نویسندگی فیلم نامه ی جونز را بخاطر بازی قبلی اش انجام داده بود.
در سال ۲۰۱۶ ، اودر باز ساخت فیلم “Ghostbuster” در نقش پتی بازی کرد.

تاریخ تولد: ۷ سپتامبر ۱۹۶۷ (سن ۵۲ سال)، ممفیس، تنسی، آمریکا
قد: ۱٫۸۳ متر
خواهر و برادر: رادنی کیس جونز
آموزش: Chapman University، دانشگاه ایالتی کلرادو
فیلم آینده: Coming 2 America

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی لزلی جونز
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه