بیوگرافی نستر کاربونل

4 سال پیش
بیوگرافی نستر کاربونل
Rate this post

بیوگرافی نستر کاربونل به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 نستور کاربونل در شهر نیویورک بدنیا آمد ، خانواده اش اهل کوبا میباشند. خانواده اش اصالت اسپانیا را دارند. پدرش در چند کشور مختلف برای کارش بوده ، برای مدت زمانی نیز رد لندن ، مکزیک و کاراکاس بوده است. پدرش یک فعال کوبایی نیز میباشد. البته یک شهروند روسی نیز به حساب می آید.

زندگینامه نستر کاربونل

بیوگرافی نستر کاربونل

فعالیت هنری

نستور یک خواهر بزرگتر نیز به اسم روزا ماریا دارد. او نیز مسئولیت بلند پایه ای به عنوان نخست وزیر دارد. هم چنین رافائل پالرمو نیز با او نسبت نزدیکی دارد. کاربو در مدرسه ی انگلیسی در کاراکاس درس میخوانده است. خانواده اش بعد از مدتی به آمریکا بازگشتند. بعد نیز او در آکادمی دیرفیلد در ماساچوست مشغول به تحصیل شد. در سال ۱۹۹۰ ، توانست مدرکش را از دانشگاه هاروارد بگیرد.

اولین باری که کاربو در فیلمی حضور یافت ، بازی نقش مهمان در قسمتی از “As the World Turns” بود. بعدن نیز او در قسمتی از سریال های Law & Order, Melrose Place, A Different World, Reasonable Doubts, Good Advice, Brotherly Love و The John Larroquette Show بود. در سال ۱۹۹۵ ، در دو قسمت از کمدی “Getting Away with Murder” حضور یافت در این برنامه در نقش روبرتو بود. در همان سال ، او در نقش اصلی سیتکام Muscle محصول شبکه WB بود. کاربو در سیتکام “Suddenly Susan” نیز حضور داشت در ۴ فصل از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۰٫

آثار مهم

برای مدت زمان زیادی از کارهایش ، به بازی در نقش هایی با گویش های خاصی میپرداخت و جالب اینجاست که همه را متقاعد میکرد که در حال صحبت به همان زبان است. جالب اینجاست که همین قضیه یکی از مانع های پیشرفت او در هالیوود میبود ، زیرا بقیه فکر میکردند که او نمیتواند به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد. در سال ۲۰۰۰، او در فیلم “Attention Shoppers”بازی کرد. در این برنامه او در نقش انریکی بود. بعد از آن نیز در Resurrection Blvd., The Tick, Kim Possible ، Century City, Strong Medicine, و Cold Case بازی کرده است. هم چنین کاربو در Scrubs نیز بصورت مهمان حضور یافته است. بعد از نیز در Monk ،Day Break بازی کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی شاده آدو

او بازیگر فیلم مشهور “The Dark Knight.” اثر کریستوفر نولان بوده است در نقش شهردار آنتونی گارسیا.

تاریخ تولد: ۱ دسامبر ۱۹۶۷ (سن ۵۲ سال)، نیویورک، ایالت نیویورک، آمریکا
قد: ۱٫۷۹ متر
ملیت: آمریکایی
همسر: شانو کنی (ازدواج ۲۰۰۱)
کودکان: مارکو کاربونل، رافائل کاربونل

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی نستر کاربونل
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه