بیوگرافی جیم جین مو

4 سال پیش
بیوگرافی جیم جین مو
4/5 - (32 امتیاز)

بیوگرافی جیم جین مو به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 جیم جین مو اولین بار در تلویزیون به بازی پرداخته است و در چند فیلم نیز بازی کرده است ، جو در ابتدا در ” Dance Dance”(1999) در نقش اصلی بود. بخاطر این بازی مجبور شد که رقص را نیز یاد بگیرد. با اینکه فیلم زیاد خوب نبود ، ولی او کمی به چشم آمد ، بعدن او در “Happy End” حضور یافت.

زندگینامه جیم جین مو

بیوگرافی جیم جین مو

فعالیت هنری

در کره این فیلم توانست موفقیت خوبی بدست آورد و بازیگران نیز به هنگ کنگ سفر کردند. بعد از این در فیلم “Real Fiction” در نقش اصلی کیم کی داک به بازی پرداخت. جو نقش مهمی نیز در Musa برعهده داشت. بعد از این نیز او در نقش زانگ زیی در “Crouching Tiger, Hidden Dragon” بوده است. هم چنین در “Wanee & Junah” نیز به بازی پرداخته است ، این برنامه را در مقابل کیم هی سان بوده است.

بعد از چند فیلم که بخاطر نبود بودجه پخش نشد ، جو در سال ۲۰۰۳ در فیلم Punch در کنار شین مین آه بوده است. در سال ۲۰۰۴ بار دیگر به عرصه ی سینما بازگشت و در کمدی “Run for Your Wife” اثر ری کونی بازی کرد.

از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۵ ، جو در فیلم تاریخی Bichunmoo بازی کرد ، ولی بخاطر حق کپی رایت کشور کره ، در ابتدا این فیلم در چین و تایوان پخش شد در سا ل ۲۰۰۶ . در سال ۲۰۰۸ نیز در کشور کره به اکران رسید . ۳۳ قسمت آن به ۱۴ قسمت رسید.
جو و لی یو وون در سال ۲۰۰۵ در سریال “Fashion 70’s” بازی کردند. این برنامه در آن زمان نمره ی بالایی گرفت. در سال ۲۰۰۶ ، او در Puzzle که درباره دزدی از بانک بود به بازی پرداخت و در مقابل کیم اه جونگ حضور یافت ، در فیلم “۲۰۰ Pounds Beauty” . در سال ۲۰۰۷ نیز در “A Love” بازی کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کریستا آلن
سال ۲۰۰۸

در سال ۲۰۰۸ ، جو در فیلم “A Frozen Flower” حضور داشت ، این فیلم درباره عشقی بود ( گی بازی) که بین دو همجنس بود.
در سریال Dream در سال ۲۰۰۹ ، جو در نقش قهرمان ورزشی k-1 به بازی پرداخت. این بازی خیلی خوب نبود و برنامه ضعیف شد. در همان سال او در کنار سونگ ینگ هیون در “A Better Tomorrow” حضور یافت. سال بعد نیز در باز ساخت فیلم کلاسیک نور اثر جان وو به بازی پرداخت. اسم او در بین ۲۰ مرد جذاب کشور کره میباشد.

تاریخ تولد: ۲۶ سپتامبر ۱۹۷۴ (سن ۴۵ سال)، سئول، کرهٔ جنوبی
قد: ۱٫۸ متر
همسر: مین های یئان (ازدواج ۲۰۱۹)
نمایش‌های تلویزیونی: ملکه کی، Beloved Eun-dong، Big Issue
آموزش: دانشگاه ملی اینچئون، Chung-Ang university

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جیم جین مو
4/5 - (32 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه