بیوگرافی جاناتان منو بنت

4 سال پیش
بیوگرافی جاناتان منو بنت
3/5 - (5 امتیاز)

بیوگرافی جاناتان منو بنت به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

جاناتان منو بنت ( متولد ۱۰ اکتبر ، ۱۹۶۹) در نیوزیلند بدنیا آمد ، مادرش یک مدل بیکینی بود ، پدرش نیز در نیوزیلند خواننده بوده است. وقتی بنت فقط چند ماه داشت خانواده اش به استرالیا سفر کردند. از سمت پدری نیز چند نژاد مانند ایرلند را دارا ست و از سمت مادری نیز اصلیت اسکاتلندی دارد. او بین دو شهر سیدنی و نیوکاسل بزرگ شده است ، وی در مدرسه ی مری وتر درس میخوانده است. در سال ۱۹۸۶ ، بنت به نیوزیلند رفت تا در دانشگاه یت اوتی حضور یابد ، در آنها در “۱st XV” حضور داشت.

زندگینامه جاناتان منو بنت

بیوگرافی جاناتان منو بنت

فعالیت هنری 

با بازگشتش به استرالیا ، بنت برای بازی در تیم راگبی مدرسه ی پسرانه ی ولز انتخاب شده بود. او به رقص مدرن ، پیانو و رقص بالت علاقه مند بود. بعد از اینکه از تیم راگبی بیرون آمد و در تئاتر مشغول به کار شد به لس آنجلس رفت و بورس تحصیلی را نیز برای این موضوع بدست آورد. در مصاحبه ای ، بنت گفته است که او تصادفی داشته است که باعث مرگ مادر وبرادرش شده است و خودش نیز دو هفته در کما بصر میبرده است. او گفته است که دوست دخترش نیز رقاص بالت بوده است ، همین نیز باعث شده که به سمت شغل بازیگری بیاید و سعی کند در این حرفه راه یابد.

بنت اولین بار بصورت حرفه ای کارش را در سال ۱۹۹۳ با حضور در “Paradise Beach” شروع کرد. بعدن نیز او بصورت مهمان در برنامه تلویزیونی هایی مانند Water Rats, All Saints وBeastmaster در شبکه های استرالیا بوده است. بنت بعدن در کنار کلودیا کارون در مینی سریال “The Violent Earth”حضور داشته است. این برنامه توسط گایمونت ساخته شده است. در سال ۱۹۹۶ ، بنت در تئاتر کارش را شروع کرد . در برنامه “Lady Chatterley’s Lover” که براساس رمان لارنس بود شرکت نمود. او نقش موضوعی اولیور میلور را زمانی که با دارلنی رادا فورد آشنا شده است برعهده داشته است. او کسی است که بنت را تشویق کرد تا بصورت جدی به این کار بپردازد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کتی مک‌گراث
اولین نقش اصلی

در سال ۱۹۹۹ ، بنت اولین نقش اصلی خود را با حضور در فیلم “Tomoko” به اجرا درآورد. این برنامه در توکیو ساخته شد و کسانی مانند رومیکو کویاناگی نیز در آن بازی کرده اند. بعدن او در نقش مارک آنتونی در “Xena: Warrior Princess” نیز حضور یافته است. بعد از این بازی در نقش آنتونی لاپاگلیا نیز در فیلم “Lantana” برعهده داشته است که این فیلم بخاطر مهارت او در رقص مربوط به این موضوع بوده است.

در سال ۲۰۰۰ ، بنت به نیوزیلند بازگشت و در سریال مشهور “Shortland Street” حضور یافت ، بعد از این نیز در نقش پلیسی که وکیل میشود در “Street Legal” بازی کرد ، این کارش قبل از کار با عموزاده ی کارگردانش مایکل بنت در “Twilight Zone” براساس سریال Mataku بوده است.
در آگوست ۲۰۰۲ ، بنت در مقابل آنجلینا جولی بصورت آزمایشی در Tomb Raider نقش کوچکی را ایفا کرد. هم چنین او در “The Cradle of Life.” نیز ادامه ی این برنامه حضور داشت.

سریال جدید

در سال ۲۰۰۳ نیز او در برنامه “Going Straight,” بود ( یکی از قسمت های برنامه نیوزیلند ریالتی شو).
در سال ۲۰۰۶ ، بنت در تیم بازیگران “The Marine” بود در کنار مبارز کشتی کج جان سنا و رابرت پاتریک. در سال ۲۰۰۷ نیز ، بنت از جمله یکی از ۱۰ نفری بود که در در فیلم “The Condemned” در نقش خاص حضور یافت ، در کنار کسانی مانند وینی جونز .
در سال ۲۰۰۶ نیز او در مقابل جاش هارتنت در نقش بیلی کیتکا در “۳۰ Days of Night” حضور داشت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی نیک رابینسون

در سال ۲۰۱۰ ، بنت در سریال تلویزیونی “Spartacus: Blood and Sand” حضور یافت در نقش گلادیاتور. بنت در نقش کریکوس در این برنامه بازی میکرد. او در فصل ۳ و ۴ نیز بازی کرد ، در “Spartacus: Gods of the Arena” .
در سال ۲۰۱۲ نیز در “The Hobbit: An Unexpected Journey,” در نقش آزوگ خبیث بود و نقشش را با ادامه ی این فیلم ادامه داد. در نوامبر همان سال نیز در “Arrow” حضور یافت.
در سال ۲۰۱۴ نیز اودر “Conan the Barbarian” حضور یافته است.

تاریخ تولد:
۱۰ اکتبر ۱۹۶۹ (سن ۵۰ سال)، روتوروا، نیوزیلند
قد:
۱٫۸ متر
شریک:
(۲۰۱۷–۲۰۰۷) کرین هورن
کودکان:
Mokoia Bennett، پانیا بِنِت، هوئیا بِنِت
آموزش:
Merewether High School، Te Aute College، موسسهٔ فیلم و تئاتر لی‌ استراسبرگ

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جاناتان منو بنت
3/5 - (5 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه