بیوگرافی یکتارینا جوزفا

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی یکتارینا جوزفا به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 یکتارینا جوزفا متولد ۱۹۷۶ میباشد. بازیگر تئاتر ، سینما ، تلویزیون و خواننده است. او بخاطر بازی در سریال تلویزیونی “Brigada” در سال ۲۰۰۲ مشهور شده است.

زندگینامه یکتارینا جوزفا

بیوگرافی یکتارینا جوزفا

فعالیت هنری

در زمان کودکی ، پدرش ویالون مینواخت ، همین نیز باعث شد که بتواند نقشش را در آنجا به خوبی ایفت کند. خواهر کوچتر او نیز یک اسلوب شناس است که در “kindergarten” کار میکند.
در ۴ سالگی ، یکی از اعضای گروه ژیمناستیک مدرن بوده است که در تیم شوروی سابق بوده اند. او هم چنین به اسکی روی یخ و شنا نیز مشغول است. ۷ سال قبل از پایان مدرسه اش ، کاتیا در تیم رقص گرجستان بوده است و در ” Kolkhida” بوده و به کنترل عملکردش در “Bolshoi” می پرداخته است.

بعدن نیز او تصمیم گرفت که به مسکو برود و در ” Biotechnology Institute” مشغول به کار شود. در این زمان بود که یکی از دستیاران کارگردان تئاتر ایوجنی سیمونوو به او پیشنهاد داد که به کالج ” V.V. Shukina Performing Arts” بیاید و به مطالعه ی هنر های تجسمی مشغول شود.

بعد از اینکه در سال ۱۹۹۷ تحصیلش به اتمام رسید ، کاترینا توانست نقشی بزرگ را در ” Snake Spring by Nikolai Lebedev” بدست آورد. در واقع بعد از این نقش نیز توسط مارک روزوسکی دعوت شد تا در تئاتر ” Nikitsky Gate” حضور یابد. بعد از ۴ سال کار در این تئاتر ، توانست نقش کاتیا تاترینووا را در “Nord-Ost” بدست آورد که به کارگردانی جورجی وازلیو و الکسی ایواشجنکو بوده است. در زمان آماده سازی برای این برنامه توانست شهرتی را برای نقش مشهورش در سریال کوتاه “Brigada” بدست آورد. او یک روز مرخصی گرفت ، در زمان حمله ی تروریست ها به تئاتر در اکتبر ۲۰۰۲ . از سال ۲۰۰۳ به بعد ، او در تئاتر موسوویت کار میکرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی شهرام خوش صفت

تاریخ تولد: ۹ ژوئیهٔ ۱۹۷۶ (سن ۴۳ سال)، مسکو، روسیه
قد: ۱٫۶۸ متر
همسر: Vladimir Abashkin (ازدواج ۱۹۹۶)
کودکان: Aleksei Abashkin، Anna Abashkina
والدین: کانستنتین گوسف، تامارا گوسوا

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی یکتارینا جوزفا
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه