بیوگرافی کیم مین هی

4 سال پیش
بیوگرافی کیم مین هی
3/5 - (2 امتیاز)

بیوگرافی کیم مین هی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 کیم مین هی حرفه ی مدلینگ را اولین با در دوران دبیرستان شروع کرد. خیل زود عکسش را در کاور مجله های نوجوانان میگذاشتند. در سال ۱۹۹۹ ، در فیلم درام ” School 2″ بازی کرد. وقتی به سن ۲۰ سالگی رسید نیز شهرت زیادی بدست آورد. در برنامه های درام تلویزیونی و فیلم ها بازی میکرد. گرچه ، عملکرد ضعیفش باعث شد که انتقاد قرار بگیرد. همه به او میگفتند بازیگر جذاب ولی بی بخار. بنظر در حرفه ی مدلینگ بیشتر از بازیگری مهارت داشت.

زندگینامه کیم مین هی

بیوگرافی کیم مین هی

فعالیت هنری

در سال ۲۰۰۶ ، در سریال “Goodbye Solo” حضور یافت. بعدن نیز برای بازی در نقش می ری ، از نویسنده خواهش زیادی کرد. ۵ بار به او گفته شد که به درد این کار نمیخورد ، ولی کیم دست بردار نبود. ولی تصمیمش در آخر باعث شدد که نویسنده قبول کرد. برای بازی در این برنامه او تمرین زیادی کرد و در کلاس های زیادی کرد. او حتی فیلم نامه را دست خود داشت تا بهتر بتواند کار کند. این فیلم یاعث شد که احساس کند بهترین کاری که به آن علاقه دارد بازیگری میباشد. موفقیتش در این فیلم باعث شد که شهرتش را از بازیگری بدست آورد ، در سال ۲۰۰۸ ، او در “Hellcats”بازی کرد. بعد از این فیلم نیز توانست جایزه ی بهترین بازیگر هنرمند زن را در “Busan Film Critics Awards” بدست آورد.

کیم بعد از این نیز در فیلم “Actresses (2009)” بازی کرده است. این برنامه توسط ای جی یونگ ساخته شده است. در این زمان عکس او در “Vogue Korea” نیز پخش شد. کیم در این فیلم کمی افسرده شد و به نظر بخاطر این بود که خود را دختری جذاب نمیدانست. بعد از این فیلم او در سال ۲۰۱۱ در فیلم ” Moby Dick” بازی کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی استیو مک‌کوئین
Helpless

کیم هنر بازیگری خود رد آینده را با بازی در “Helpless (2012)” برنامه ای خاص به نمایش گذاشت و توانست رتبه ی خود در این حرفه را بالاتر برد. این فیلم برداشتی از رمان “All She Was Worth” بود. او گفته است که به کارگردان بیانگ یانگ جو اعتقاد زیادی دارد. به نظر او تاثیر کافی بروی این کارگردان گذاشت زیرا بعد از این حرفش ، یانگ نیز گفت که دیگر صحنه های بیشتری را به کارکتر کیم در فیلم اضافه نخواهد کرد و کیم کامل میداند که چه کاری انجام میدهد. در زمان تولید این برنامه کیم به شدت تحت فشار بود و هیچ ترسی نداشت و اصلن کامل هم احساس راحتی میکرد.

در سال ۲۰۱۵ ، کیم در “No Tears for the Dead” و ” Right Now, Wrong Then” باز ی کرده است.

تاریخ تولد: ۱ مارس ۱۹۸۲ (سن ۳۷ سال)، Yejang-dong، سئول، کرهٔ جنوبی
قد: ۱٫۷ متر
آموزش: Dankook University
کمپانی ناشر موسیقی: Management SOOP
جوایز: Blue Dragon Film Award for Best Leading Actress

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی کیم مین هی
3/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه