بیوگرافی فیلیپ نوآره

4 سال پیش
بیوگرافی فیلیپ نوآره
Rate this post

بیوگرافی فیلیپ نوآره به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 نیوریت در لی فرانسه بدنیا آمد. او پسر لوسی و پیر نیوریت میباشد. او در پاریس در مدرسه های زیادی درس خوانده است مانند Lycée Janson de Sailly. خیلی از وقت ها در امتحان baccalauréat exams ناموفق بوده است ، به همین دلیل تصمیم گرفت به تئاتر برود. وی در ” Centre Dramatique de l’Ouest” تمرین میکرده است و به مدت ۷ سال در ” Théâtre National Populaire” در تورهایشان شرکت میکرده است. در همان جا نیز وی با “Monique Chaumette” آشنا شده است ودر سال ۱۹۶۲ با یکدیگر ازدواج کردند. در این مدت زمان به عنوان کمدین در کلوپ های شبانه به فعالیت مشغول بوده است. در همین منوال نیز در کنار “Jean-Pierre Darra” کار میکرده است.

زندگینامه فیلیپ نوآره

بیوگرافی فیلیپ نوآره

فعالیت هنری

نیو اولین بار در سال ۱۹۴۹ در “Gigi” بازی کرده است. در سال ۱۹۵۵ نیز در “La Pointe Courte” حضور یافته است ، به کارگردانی Agnès Varda. کارگردان درمورد نیو اذعان داشته که با اینکه جوان است ولی میتوان فهمید که چقدر مهارت دارد. با حضور در “pudding-basin haircut” ، نیو در نقش ” lovelorn youth in the southern” در فیلم Sète حضور یافته است.

نیو تا سال ۱۹۶۰ در هیچ فیلمی بازی نکرد تا اینکه در آن زمان در “Zazie dans le Métro” حضور یافت. بعد از اینکه دومین بار در نقش اصلی در “Thérèse Desqueyroux” ( کارگردان جورجیس فرانجو) حضور یافت ، در فیلم ” Le Capitaine Fracasse” بازی کرد. همین نیز باعث شد که در فرانسه او به شهرت برسد. ولی این شهرت بیشتر بخاطر حضور در “A Matter of Resistance” بود ، کارگردان این برنامه نیز جین پائول میباشد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ریچل پورتمن
مهم ترین فیلم ها

با حضور در “Alexandre le Bienheureux” اثر Yves Robert ، دیگر در فرانسه به یک ستاره ی تمام عیار بدل شد.
خودش گفته است : وقتی من سعی کردم که در فیلم ها موفقیت های زیادی داشته باشم ، برایم یک سوپرایز خیلی بزرگ بود که بازیگری از نسل خودم ، مردی از دهه ۵۰ ۶۰ در تمام فیلم های فرانسه میباشد. همه ی ما فکر میکنیم که بازیگری حضور در صحنه ی تئاتی میباشد. ولی هیچ کدام به حضور در فیلم ها فکر نمیکنیم.

نیو در “Everyman” نیز باز ی کرده است بعد از این نیز در “J’embrasse pas (I Don’t Kiss)” حضور داشته است. در سال ۱۹۸۷ در فیلم “The Gold Rimmed Glasses” به بازی پرداخته و در سال ۱۹۷۶ نیز توانست اولین جایزه ی سزار را بخاطر بازی در “Vieux Fusil” بگیرد. فیلم های هالیوودی که در آنها بازی کرده است by Alfred Hitchcock (Topaz), George Cukor (Justine), Ted Kotcheff (Who is Killing the Great Chefs of Europe?), Peter Yates (Murphy’s War) و Anatole Litvak (The Night of the Generals) میباشد.

تاریخ تولد: ۱ اکتبر ۱۹۳۰، لیل، فرانسه
تاریخ مرگ: ۲۳ نوامبر ۲۰۰۶، پاریس، فرانسه
قد: ۱٫۸۵ متر
همسر: Monique Chaumette (ازدواج ۱۹۶۲–۲۰۰۶)
کودکان: Frederique Noiret

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی فیلیپ نوآره
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه