بیوگرافی دوون اوکی

4 سال پیش
بیوگرافی دوون اوکی
2/5 - (1 امتیاز)

بیوگرافی دوون اوکی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 دیون آئوکی در سال ۱۹۸۲ بدنیا آمد. او متولد نیویورک میباشد و در کالیفرنیا و لندن بزرگ شده است ، در مدرسه آمریکایی در لندن درس میخوانده است. پدرش اهل ژاپن و مادرش نیز آلمانی بوده است. او یک خواهر نیز دارد به نام دی جی که خواهر ناتنی او میباشد.

زندگینامه دوون اوکی

بیوگرافی دوون اوکی

فعالیت هنری

در سن ۱۳ سالگی به حرفه ی مدلینگ روی آورد ، در همان ۱۳ سالگی نیز از طریق مادربزرگش به کیت موس معرفی شد و کیت بود که زیر پر و بال این مدل جوان را گرفت و در سن ۱۴ سالگی او را در “Storm Model Management” نامش را نوشت. در سال ۱۹۹۸ ، وقتی به سن ۱۶ سالگی رسید ، آئو جایگزین نائومی کمپبل شد و عکس در “Versace” ثبت شد.

حرفه

آئو برای شرکت های فشنی مانند Lancôme, Chanel, Versace کار میکرده است ، در واقع او یک مدل حرکتی بوده است. او هم چنین تبلیغات کانالی را نیز برای ” Chanel Couture” توسط کارل لارجفیلد ، ” Versace” برای استیون میزل ، ” YSL” توسط Juergen Teller, Alessandro Dell’Acqua, Hugo Boss, Moschino, Ungaro, Fendi, و ” nko Shimada” توسط ” Bettina Kimenda, Baby Phat” به علاوه کسان دیگری را انجام داده است.

در اوایل کارش ، ائوکی در موزیک ویدئوهایی زیادی حضور یافت ، Duran Duran’s “Electric Barbarella”, Primal Scream’s “Kowalski” ، Elton John’s “Something About the Way You Look Tonight” و “Ludacris’ “Act a Fool”. درسال ۲۰۰۷ ، در “The Killers” حضور داشت . بعد از آن نیز در فیلم کوتاه شن لیننون “Friendly Fire” حضور داشت. اوهم چنین در نقش آنا در “Rosencrantz and Guildenstern Are Undead” نیز بازی کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی عبدالنقی افشارنیا

بعدن در موزیک ویدئوی “Just Another Girl” نیز در سال ۲۰۱۳ حضور یافته است.

او در فیلم هایی زیادی هم بازی کرده است مانند : ۲ Fast 2 Furious, D.E.B.S., Sin City, Dead or Alive, War و Mutant Chronicles. برای حضور در “۲ Fast 2 Furious” هنوز گواهینامه نگرفته بود و مجبور شد که گواهینامه ی خود را بگیرد. او در نقش تاتسو در فصل سه از Arrow نیز حضور داشته است.

فیلم‎شناسی
مرگ یک سلسله (۲۰۰۳)
۲ سریع و ۲ خشمگین (۲۰۰۳)
دی.ئی.بی.اس. (۲۰۰۴)
شهر گناه (۲۰۰۵)
زنده یا مرده (۲۰۰۶)
بزرگنمایی (۲۰۰۶)
جنگ (۲۰۰۷)

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی دوون اوکی
2/5 - (1 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه