بیوگرافی آنا موگالیس

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی آنا موگالیس به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 موگالیس بازیگر فرانسوی میباشد که در نانتس بدنیا آمده است. مادرش فرانسوی و پدرش نیز یونانی است. جوانی خود را در ” the Var département” گذرانده است. قبل از بازگشتش به آنجا نیز در کنار خانواده بوده است. پدرش دکتر بود و مادرش نیز مسئول موزه.

زندگینامه آنا موگالیس

بیوگرافی آنا موگالیس

فعالیت هنری

تا سال ۲۰۰۱ ، موگالیس در “Conservatoire National Supérieur d’Art Dramatique de Paris (CNSAD)” زیر نظر کارگردان دنیل میسگویچ درس میخواند. به علاوه اصلیت فرانسوی ، او به زبان های انگلیسی ، ایتالیایی و اسپانیایی تسلط دارد و میتواند یونانی نیز صحبت کند.

در سال ۱۹۹۷ ، شغل بازیگری را با حضور در ” La Nuit du Titanic” شروع کرد ، این فیلم در پاریس ساخته شد. در همان سال ، برای بازی در فیلم “Terminal” نیز انتخاب شده بود. در سال ۲۰۰۰ ، در کنار ایزابلا هاپرت در “Merci pour le chocolat” اثر کلودی چابرول بازی کرد. بعد از بازی در “Novo(2002)” ، برای بازی در فیلم “Sotto falso nome” به وسیله ی رابرتو آندو انتخاب شد. در سال ۲۰۰۳ ، او در فیلم “La Maladie de la mort” بازی کرد. این فیلمی درباره ی سیاه و سفید پوستان بود ، به کارگردانی آسا مادر.
در همان سال ، او در فیلم یونانی ، ” Real Life (Alithini Zoi),” ( به کارگردانی پانوس کوتراس) بازی کرد. در سال ۲۰۰۵ ، موگا در دو فیلم ایتالیایی بازی کرد “Romanzo criminal” به کارگردانی مایکلی پلاسیدو و “Mare buio” .

مطلب مرتبط:  بیوگرافی مرجان (شهلا صافی ضمیر)

حضور در تلویزیون

در فیلم تلویزیونی “Les Amants du Flore” به کارگردانی “Ilan Duran Cohen” نیز بازی کرده است. موگالیس در نقش “Simone de Beauvoir” در کنار جین پائول سارتری نیز بازی کرده است. در کنار یکدیگر این دو تحسین های زیادی را بدست آورده اند ، زیرا رمانتیک جالبی را به اجرا در می آورند.
به علاوه بازیگری ، او در کار مدلینگ نیز است و در سال ۲۰۰۲ ، در “Amateur Allure de Chanel perfume” بوده است.

تاریخ تولد: ۲۶ آوریل ۱۹۷۸ (سن ۴۱ سال)، نانت، فرانسه
همسر: Vincent Raes (ازدواج ۲۰۱۳–۲۰۱۴)
شریک: ساموئل بنشتریت (۲۰۰۵–۲۰۱۲)
آموزش: دانشکده ملی هنرهای دراماتیک
کودکان: سال بِنچِتریت

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی آنا موگالیس
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه