بیوگرافی آلیسون اسکالیوتی

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی آلیسون اسکالیوتی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 آلیسون اسکاگلویتی در کالیفرنیا بدنیا آمد. در سن ۵ سالگی به لویزیانا سفر کرد و در مدرسه ی درام آنجا مشغول شد ، بعدن به لس آنجلس آمد و در کنار مادرش در سال ۲۰۰۳ ماند و کارش را در آنجا ادامه داد و تا آنجا که ممکن بود سفر کرد.

زندگینامه آلیسون اسکالیوتی

بیوگرافی آلیسون اسکالیوتی

فعالیت هنری

او در دانشگاه نیویورک درس خوانده است.
او تعداد زیادی نقش کوچک را در سریال های تلویزیونی ایفا کرده است مانند بازی در “One Tree Hill,” و CSI ، هم چنین او در سریال “Zoey 101” نیز حضور داشته است. او نقش هایی تکراری نیز در “Drake & Josh” بازی کرده است در این برنامه او در نقش میندی بوده است. جاش در ۷ قسمت از سریال “Merry Christmas, Drake and Josh” نیز حضور داشته است.

اولین نقش اصلی که در آن بازی کرده است در سال ۲۰۰۵ در فیلم “Redemption Maddie” میباشد. الی بیشتر بخاطر بازی در نقش کلودیا دوناوان در سال ۲۰۰۹ در سریال “Warehouse 13 ” محصول شبکه syfy شهرت دارد. نقش الی در فصل اول معرفی شد و او در خیلی از قسمت های این برنامه بازی کرد. نقشش بصورت مهمان در “Eureka” فصل ۴ قسمت ” Crossing Over” نیز بوده است. او در سال ۲۰۱۰ ، در برنامه “Ghost Hunters Live” در هالووین بوده است. او در نقش جاینا در قسمت ۸ و ۹ از سریال “Smallville” نیز بوده است.

سایر آثار

او هم چنین بصورت مهمان در برنامه “Destination Truth” و ” The Nerdist Podcast” حضور داشته است ، کریس هاردویک او را برای حضور در این دو برنامه انتخاب کرده بود. در برنامه “TableTop” اثر “Geek & Sundry” نیز بازیگر مهمان بوده است و مجری این برنامه نیز ویل ویتون بوده است. او در فیلم ” Losers Take All” بازی کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی بنجامین واکر

در دسامبر ۲۰۱۲ ، او در ” Unhealthy” اثر دارن کالی بازی کرده است. در نقش اصلی میشل بوده است. این برنامه در شبکه ی نیویورک پخش شد. در سال ۲۰۱۴ ، نیز در فیلم “Stitchers” در نقش کاملی ، نقش اصلی بوده است. این برنامه در ۲ ژوئن ۲۰۱۵ پخش شد و برای فصل ۳ نیز آماده شد. تا پایان سال ۲۰۱۵ تقریبن آلیس یک بازیگر شناخته شده بود.

تاریخ تولد: ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۰ (سن ۲۹ سال)، مونته‌ری، کالیفرنیا، آمریکا
والدین: لورن اسکالیوتی
آموزش: کالج گلندل، دانشگاه نیویورک، کالج موسیقی برکلی

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی آلیسون اسکالیوتی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه