بیوگرافی توماس آرنا

4 سال پیش
بیوگرافی توماس آرنا
Rate this post

بیوگرافی توماس آرنا به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 توماس آرنا در کالیفرنیا بدنیا آمد. او در سانفرانسیسکو بزرگ شده و در تئارت آمریکا و کالج سانفرانسیسکو نیز مطالعه میکرده است. بعد از این نیز در نیویورک به بازی در برادوی میپرداخت.

زندگینامه توماس آرنا

بیوگرافی توماس آرنا

فعالیت هنری

بعد از این او توانست در اروپا برود و در ایتالیا به کارش ادامه دهد ، در آنجا او در گالری معروف هنر لوسیو کار میکرد. در این زمان در کنار هنرمندانی چون Warhol, Beuys, Rauschenberg, Richter, Longobardi, Clemente, Gilbert و George بود. اندی وارهول به نقاشی میپرداخت ، این نقاشی ها هم اکنون جزئی از کلکسیون هنرهای آرنا میباشد. او بین ایتالیا و هالیوود زندگی میکند و سه فرزند نیز دارد.

فیلم های مهم

آرنا توانست در بیش از ۳۰ برنامه اروپایی از جمله فیلم هایی به کارگردانی Lina Wertmüller, Liliana Cavani, Carlo Verdone, Michele Soavi نقش اصلی را ایفا کند و در کار سازنده ی ژاپنی “Koreyoshi Kurahara” که یکی از موفقترین کارهای این کارگردان موفق نیز بود به نام ” See You” بازی کند. آرنا در نقش کوآنتوس در فیلم “Gladiator” فیلمی حماسی اثر رادلی اسکات بازی کرده است ، او هم چنین به بازی در “L.A. Confidential” اثر کارتیس هانسون نیز بازی کرده است و بعد نیز در فیلم دوم از سریال برونی به نام “The Bourne Supremacy” حضور یافته است. در تئاتر ، آرنا به عنوان بازیگر اصلی و تهیه کننده در برنامه تحسین برانگیز بین المللی فالسو موویمنتو بود که بر اساس ناپلس ، ایتالیا بود.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی پویان مختاری

او در نقش مامور خواب GRU در فیلم “The Hunt for Red October” اثر تام کلینز بازی کرده است ، در سال ۱۹۹۲ نیز در نقش یک قاتل در “The Bodyguard” در کنار کسانی مانند کوین کاستنر و ویتنی هاستون بوده است ، سرکرده ی گروه مقاومت بلاروس در “Defiance”(2008) و هم چنین در فیلم “Limitless”(2011) نیز در کنار بردلی کوپر و رابرت دنیرو حضور داشته است. در فیلم “Batman” و”The Dark Knight Rises,” نیز اثر کریستوفر نولان بازی کرده در نقش وکیل بروس وین. او در فیلم “Guardians of the Galaxy” نیز حضور داشته است.

تاریخ تولد: ۳ آوریل ۱۹۵۵ (سن ۶۴ سال)، آوبرن، کالیفرنیا، آمریکا
آموزش: American Conservatory Theater
نام دیگر: Arana Thomas
کودکان: دشِل آرانا
نمایش‌های تلویزیونی: Bats: Human Harvest، Tutti pazzi per amore

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی توماس آرنا
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه