بیوگرافی اودت انابل

4 سال پیش
بیوگرافی اودت انابل
3/5 - (2 امتیاز)

بیوگرافی اودت انابل به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 اودته آنابل در کلمبیا بدنیا آمد ، پدرش اهل کلمبیا و مادرش نیز اهل کوبا بود. اولین بار توانست به زبان اسپانیایی سخن گوید و بعد نیز در کالیفرنیا از مدرسه ی وودکریست دیپلم بگیرد.

زندگینامه اودت انابل

بیوگرافی اودت انابل

فعالیت هنری

از همان سن خیلی پایین بود که به سمت بازیگری روی آورد ، در نقش دانش آموزش در سن ۴ سالگی به نام روز در فیلم “Kindergarten Cop” و بعدن نیز در برنامه های مختلف تلویزیونی نیز حضور یافت ، یکی از این برنامه ها “South Beach” و دیگری نیز “October Road” میبود. در سال ۲۰۰۷ ، آنابل در فیلم اصلی “Reckless Behavior: Caught on Tape” بود و بعدن نیز توانست نقش اصلی را در فیلم “Cloverfield” ساخت جی جی ابرام بازی کند. به علاوه ، نقش کوچکی را در فیلم کمدی “Walk Hard” بازی کرد. در بازی “Fallout 3” نیز صداگذاری نقش آماندا را او عهده دار بوده است. در سال ۲۰۰۸ ، گفته شده بود که قرار است در “The Unborn” بازی کند. این فیلم نیز در سال ۲۰۰۹ اکران شد.

به علاوه ی این کارها در سال ۲۰۰۹ ، آنابل در موزیک ویدئوی “(If You’re Wondering If I Want You To) I Want You To” نیز حضور داشته است.
آنابل در نقش ملانی در فیلم کمدی شبکه فاکس “Breaking In” حضور داشته است. در آگوست سال ۲۰۱۱ ، نیز آنابل در همین برنامه که دوباره بازسازی شد به ایفای نقش پرداخت. در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ این برنامه کنسل شد و از پخش آن نیز خودداری به عمل آمد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی محمدرضا هدایتی
بازی در House

در اکتبر سال ۲۰۱۱ ، آنابل به بازی در نقش دکتر آدامز در “House” پرداخت. دکتر زندانی که به وسیله ی دکتر جورجی هیوز برای پیوستن به تیمشان انتخاب میشود. در این برنامه “Twenty Vicodin” در ابتدا حضور یافت و بعد نیز در قسمت آخر در “Everybody Dies” حضور یافت.

در سال ۲۰۱۳ نیز ، او در نقش آنابل برای بازی در درام ” Westside” آماده میشود. در این برنامه او در نقش اصلی حضور می یابد ، این برنامه محصول شبکه ABC میباشد.
در سال ۲۰۱۴ ، نیز آنابل برای بازی در سریال “The Astronaut Wives Club” محصول همین شبکه در نقش کوپر آماده شد. به علاوه او در فیلم ” You Again” نیز بازی کرده است.

تاریخ تولد: ۱۰ مهٔ ۱۹۸۵ (سن ۳۴ سال)، لس آنجلس، کالیفرنیا، آمریکا
قد: ۱٫۷۴ متر
همسر: دیو انابل (ازدواج ۲۰۱۰)
کودکان: چارلی می انابل
والدین: لیدیا یاستمن، Victor Yustman

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی اودت انابل
3/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه