بیوگرافی دیوید کاروسو

4 سال پیش
بیوگرافی دیوید کاروسو
4.7/5 - (6 امتیاز)

بیوگرافی دیوید کاروسو به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 دیوید استفان متولد ۷ ژانویه ۱۹۵۶ میباشد. او اولین بار در سال ۱۹۸۰ در فیلم ” Getting Wasted” در نقش دنی بازی کرد. بیشتر دهه ی بعد را با بازی در نقش های مکمل در فیلم هایی چون : First Blood, An Officer and a Gentleman, Blue City, Thief of Hearts و China Girl گذراند.

زندگینامه دیوید کاروسو

بیوگرافی دیوید کاروسو

فعالیت هنری

او هم چنین نقش دنیل را نیز بازی کرد. در فیلم ” Officer and a Gentleman”. همین بازی او نیز باعث شهرتش شد. کاروسو بعد از این بازی ها در “Twins” حضور یافت و بعد از آن نیز در تلویزیون به بازی نقشی تکراری به اسم تامی من ، رئیس تبهکاران خیابانی در “Hill Street Blues” پرداخت. این بازی او برای اوایل سال ۱۹۸۰ میباشد. بعد از این دوبار در دو قسمت از سریال “Crime Story” داشت ، این برنامه در شبکه NBC از سال ۱۹۸۶ تا ۸۸ پخش میشد. در سال ۱۹۸۴ ، نیز در همین شبکه در نقش “U.S. Olympian James Brendan Connolly” در مینی سریال ” First Olympics: Athens” حضور داشت. به علاوه در ویدئو کلیپ فرانسوی ” Voyages Voyages” نیز میتوانیم او را ببینیم.

اولین نقش مشهوری که داشت در سال ۱۹۹۳ ، نقش بازرس جان کالی در سریال “NYPD Blue,” بود که بخاطر عملکردش در این برنامه توانست گلدن گلاب را بدست آورد. هم چنین تلویزیون نیز نامش را یکی از ۶ ستاره ی معروف سریال در سال ۹۳ تا ۹۴ دانست. او با ترک یک برنامه در همان سال نیز توانست خبرهایی را پخش کند ، البته نتوانست شهرتی که میخواست را برای این کار بدست آورد. به علاوه یکی از فیلم هایی که در آن بازی کرد نقش جنایی “Kiss of Death,” بود ، کاروسو نتوانست نقش اول را بدست آورد ، البته فیلم نیز نتوانست از لحاظ مالی موفق باشد. او به علاوه در “Jade (1995)” نیز بازی کرد ، این فیلم توانست پروژه ای موفق باشد. در سال ۲۰۱۰ برنامه ” NYPD Blue” راترک کرد و این تصمیمش نیز از بزرگترین تصمیمات از میان ۱۰ نفر بازیگر شد .

مطلب مرتبط:  بیوگرافی میثاق زارع
South Park

در قسمت اول “South Park,” کایل به برادرش گفت که باید عملکردی به خوبی دیوید کارسو داشته باشی. بعد نیز برادرش به سفینه ی فضایی رفت.
کارسو در سال ۱۹۹۷ ، به تلویزیون بازگشت و در سریال درام “Michael Hayes” محصول شبکه CBS حضور داشت. این برنامه یک فصل داشت و پخش شد.
کارسو با بازی در نقش روزل کرو در فیلم “Proof of Life” به فیلم بازگشت. در سال ۲۰۰۱ ، نیز او نقش اصلی را در فیلم “Session 9” داشت. این فیلم داستانی ترسناک و روانی داشت.

از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۲ ، در نقش هوراتیو کاین در سریال مشهور “CSI: Miami.” بازی کرد. او اولین بازیگری است که نقشش را در میان این چهار برنامه CSI به اجرا در آورده است. در ” CSI: Miami” بیشتر بخاطر بازی در نقشی که قسمت اول را شروع میکند بازی کرده است. جیم کری اعلام کرده که یکی از طرفداران این برنامه میباشد.

تاریخ تولد:

۷ ژانویهٔ ۱۹۵۶ (سن ۶۴ سال)، Forest Hills Gardens، نیویورک، ایالت نیویورک، آمریکا
قد:

۱٫۸۳ متر
همسر:

مرگریت باکلی (ازدواج ۱۹۹۶–۲۰۰۷)، ریچل تیکوتین (ازدواج ۱۹۸۴–۱۹۸۷)، شری ماگنز (ازدواج ۱۹۷۹–۱۹۸۴)
کودکان:

گریتا کاروسو، پالوما راکل کاروسو، ماکز اِنثنی کاروسو
والدین:

چارلز کاروسو، جون کاروسو

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی دیوید کاروسو
4.7/5 - (6 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه