بیوگرافی کوین زیگرز

4 سال پیش
بیوگرافی کوین زیگرز
4.3/5 - (9 امتیاز)

بیوگرافی کوین زیگرز به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 زگر بازیگری را در سن ۶ سالگی شروع کرد و در تقریبن ۳۰ برنامه تبلیغاتی تلویزیون حضور یافت.

زندگینامه کوین زیگرز

بیوگرافی کوین زیگرز

فعالیت هنری

در سن ۷ سالگی در اولین فیلم خود بازی کرد و در نقش مایکل جی فاکس در کمدی “Life with Mikey (1993)” حضور داشت. او در نقش های مکمل زیادی بازی کرده است بصورت مهمان در “The X-Files” بازی کرده و در “Air Bud (1997)” نیز حضور داشته است. این فیلم درباره ی سگی ورزشکار میباشد. او در “MVP: Most Valuable Primate (2000)” و هم چنین در بین سالهای ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۴ نیز در فیلم های ترسناک و کم بودجه ی کانادایی زیادی از جمله : Nico the Unicorn (1998), Komodo (1999) وWrong Turn (2003) نیز حضور داشته است. زگر در سریال کوتاه تلویزیونی “Titans (2000)” حضور داشته است. در سال ۱۹۹۹ نیز در فیلم “It Came from the Sky” بازی کرده است.

فیلم Dawn of the Dead

بعد از بازی در بازساخت “Dawn of the Dead” ، به ایفای نقشی مهم در “Transamerica (2005)” نامزد آکادمی اوارد پرداخته است. این فیلم درمورد ترنسکشوال و تغییر جنسیت که مردی تغییر جنسیت به زن میدهد بازی کرده است. این بازی او مورد تمجید و تحسین های زیادی قرار گرفت و در سال ۲۰۰۶ نیز جایزه کانس را بدست آورد. در سال ۲۰۰۵ ، او در “Felicity: An American Girl Adventure” براساس کتاب معروف آن بازی کرده است. در سال ۲۰۰۶ نیز او در کمدی رمانتیک “It’s a Boy Girl Thing.” بازی کرده است. در سال ۲۰۰۹ او در نقش کلیاد در باز ساخت ” The Story of Bonnie and Clyde” در کنار هیلاری داف بوده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کریستی آلی

هردو نقش نیز تابحال دچار تغییرات زیادی شده است ، این بخاطر بازی و درگیری کاری هردو بازیگر میباشد. در سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ او در “Gossip Girl” و بعد نیز در موزیک ویدئوی ” The Big Bang” حضور داشته است . در سال ۲۰۱۲ وی به سریال “Titanic: Blood and Steel” رفت و بعدن نیز در “The Mortal Instruments: City of Bones (2013)” حضور یافته است.

فیلم‌شناسی
مشهورترین فیلم‌های کوین زگرز عبارت هستند از:

۱۹۹۷: Air Bud
۱۹۹۸: Air Bud: Golden Receiver
۲۰۰۰: Air Bud: World Pup
۲۰۰۵: ترنس‌امریکا
۲۰۰۶: It’s a Boy/Girl Thing
۲۰۰۸: پنجاه مُردهٔ متحرک
۲۰۱۰: یخ‌زده
۲۰۱۳: The Mortal Instruments City of Bones
۲۰۱۵: نفرین داونرز گراو
۲۰۱۷: پیچ اشتباه

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی کوین زیگرز
4.3/5 - (9 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه