بیوگرافی شری میلر

4 سال پیش
بیوگرافی شری میلر
Rate this post

بیوگرافی شری میلر به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 شری میلر متولد ۱۹۵۵ میباشد ، او بازیگر کانادایی است که بیشتر بخاطر بازی در “E.N.G. (1990)” در نقش جنیفر تیلیور در برنامه های تلویزیونی و هم چنین درام “Queer As Folk (2000–۲۰۰۵)” شناخته شده است.

زندگینامه شری میلر

بیوگرافی شری میلر

فعالیت هنری

وی هم چنین در درام نوجوانانه ی “The Best Years (2007–۲۰۰۹)” نیز حضور داشته است. میلر بازی خود را در نقش رقاص و خواننده شروع کرد و اولین نقش خود را برای تبلیغات تلویزیونی به اجرا درآورد. در سال ۱۹۷۹ او به حرفه ی بازیگری پرداخت و در “The Virgin Suicides” اثر سوفیا کوپلا بازی کرد و جمینی اوارد را بخاطر عملکرد خود در نقش یک بازیگر مکمل در مینی سریال های درام بدست آورد.

وی هم چنین در “Lucky Girl” اثر الیشا کاتبرت نیز بازی کرد. میلر بیشتر بخاطر بازی در نقش جنیفر تیلور در ورژن آمریکایی “Queer As Folk,” اثر جاستین ، شهرت خیلی زیادی یافته است ، این سریال از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ ساخته شد. او هم چنین در سریال تلویزیونی “E.N.G.” نیز در نقش گزارشگر ورزشی جین اولیور بوده است ، در سال ۲۰۰۴ ، در نقش دکتر لونا ماسینگل در “Kingdom Hospital” حضور داشته است. میلر در سال ۱۹۸۶ تا ۸۸ نیز توانست در “Global Television’s newscasts” باشد.

شری میلر تابحال ۴ بار نامزد دریافت جایزه ی جمینی اوارد شده است ، یک بار نیز توانسته است این جایزه را ببرد. در سال ۱۹۹۰ و ۱۹۹۲ ، میلر نامزد بهترین عملکرد بازیگر مکمل که او در نقش جین اولیور در برنامه تلویزیونی ” E.N.G” داشت. در سال ۲۰۰۱ ، نیز میلر توانست جایزه ی جمینی را بخاطر عملکردش در “Lucky Girl” بخاطر بهترین بازیگر نقش مکمل در برنامه های درام یا مینی سریال بدست آورد. در سال ۲۰۰۲ ، میلر بار دیگر این جایزه را بدست آورد این بار بخاطر نقش لیزا گالاگنر در “A Killing Spring”

مطلب مرتبط:  بیوگرافی نیکول گریمادو

تاریخ تولد: ۲۴ ژوئن ۱۹۵۵ (سن ۶۴ سال)، آلبرتا، کانادا
کودکان: شندا بِزیک
جوایز: Gemini Award for Best Performance by an Actress in a Featured Supporting Role in a Dramatic Program or Mini-Series
نامزد دریافت جایزه: Gemini Award for Best Performance by an Actress in a Supporting Role

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی شری میلر
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه