بیوگرافی سرجو کاستلیتو

4 سال پیش
بیوگرافی سرجو کاستلیتو
Rate this post

بیوگرافی سرجو کاستلیتو به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 سرجیو کاستلیتو متولد سال ۱۹۵۳ در رم میباشد. بعد از فارغ التحصیلی در سال ۱۹۷۸ ، به کار در تئاتر پرداخت در تئاتر عمومی ایتالیا و در ” Measure for Measure” مشغول به کار شد. هم چنین او توانست نقش های دیگری را نیز هم چون La Madre by Brecht, Merchant of Venice و Candelaio بدست آورد. در Teatro di Genova او در فیلم هایی چون ” Three Sisters” و ” Miss Julie” حضور داشت. هردو فیلم به کارگردانی اتومار کریکا بود. در همین سال ، در برنامه های تئاتری دیگری چون ” L’infelicità senza desideri” و ” Piccoli equivoci” نیز بوده است. او در کنار بازیگران مشهور زیادی به بازی پرداخته است.

زندگینامه سرجو کاستلیتو

بیوگرافی سرجو کاستلیتو

فعالیت هنری

بازیگری را نیز او در ۱۹۸۳ آغاز کرده است و در ” The General of the Dead Army” بازی کرده است. وی در فیلم های زیادی حضور داشته است . Sembra morto…ma è solo svenuto به کارگردانی Felice Farina, Piccoli equivoci ، Stasera a casa di Alice به کارگردانی Carlo Verdone. بیشترین شهرتی را نیز که بدست آورده است بخاطر بازی در فیلم “The Great Pumpkin” بوده است ، در کنار این فیلم “The Star Maker” شهرت زیادی را برایش به ارمغان آورد.
در دهه ۸۰ وی در مینی سریال های ایتالیایی زیادی حضور یافت : including Un siciliano in Sicilia (1987), Cinque storie inquietanti (1987), Piazza Navona (1988), Cinéma (1988) و Come stanno bene insieme (1989).

در سال ۲۰۰۰ نیز در مینی سریال ” Victoire, ou la douleur des femmes” حضور یافته است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سعید پورصمیمی

بعد از بازی در films La famiglia, L’ultimo bacio, Caterina in the Big City, My Mother’s Smile, Mostly Martha, و Don’t Move توانست موفقیت زیادی را کسب کند. از دیگر بازی های او را میتوان بازی در Il regista di matrimoni و La stella che non c’è دانست. وی به تازگی درسریال “In Treatment” نیز حضور داشته است.

بحشی از فیلم‌شناسی
ستاره‌ساز
سرگذشت نارنیا: شاهزاده کاسپین
پادره پیو: مرد کرامات

تاریخ تولد: ۱۸ اوت ۱۹۵۳ (سن ۶۶ سال)، رم، ایتالیا
قد: ۱٫۷۸ متر
همسر: مارگارت مازانتینی (ازدواج ۱۹۸۷)
کودکان: پیترو کاستلیتو، ماریا کاستلیتو، اِنا کاستلیتو، سزار کاستلیتو
جوایز: جایزهٔ دیوید دی دوناتلوی بهترین بازیگر مرد

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی سرجو کاستلیتو
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه