بیوگرافی کاوه رضایی

6 سال پیش
بیوگرافی کاوه رضایی
Rate this post

 بیوگرافی کاوه رضایی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی
کاوه رضایی بازیکن سابق شماره ۹ استقلال است . بیوگرافی “کاوه رضایی” و همسرش فرنوش شیخی را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت ما مشاهده نمایید.

زندگینامه کاوه رضایی

بیوگرافی کاوه رضایی

شروع فعالیت ورزشی

 

کاوه رضایی فوتبال حرفه ای را از آکادمی فوتبال فولاد خوزستان آغاز کرد و در سال ۱۳۸۸ به تیم ملی نوجوانان دعوت شد. با عملکرد خوب رضایی در تیم ملی نام او به لیست تیم بزرگسالان فولاد خوزستان اضافه گردید.

باشگاه های ورزشی

فولاد خوزستان
رضایی خیلی زود نظر مجید جلالی را به خود جلب کرد و در سن ۱۷ سالگی برای اولین بار در لیگ برتر به میدان رفت. او خیلی زود موفق شد به تیم ملی جوانان راه یابد. در فصل های ۸۹–۱۳۸۸ و ۹۰–۱۳۸۹ با حضور مهاجمانی مانند غلامرضا رضایی، آرش افشین و رضا نوروزی در فولاد، اغلب نیمکت سهم کاوه رضایی بود. در فصل ۹۱–۱۳۹۰ هم بازی زیادی به او نرسید؛ در این فصل رضایی یک مصدومیت طولانی را سپری می کرد. در سال های حضور این بازیکن در فولاد، جلالی چندین بار او را در پست هافبک چپ به کار گرفت.

سایپا البرز
این بازیکن در تابستان ۱۳۹۱ با عقد قراردادی سه ساله به سایپا پیوست.

ذوب آهن اصفهان
کاوه رضایی فصل ۹۳–۹۴ برای ذوب آهن بازی کرد و در بازی فینال جام حذفی گل سوم تیمش را مقابل نفت تهران زد و با ذوب آهن قهرمان جام حذفی ایران شد.

استقلال تهران
کاوه رضایی در ۳۰ خرداد ۹۵ با عقد قرارداد سه ساله به استقلال تهران پیوست.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سعید آقایی

حضور در تیم های پایه

زیر ۱۶ سال
کاوه رضایی در جام ملت های آسیا کمتر از ۱۶ ساله های ۲۰۰۸ در ازبکستان، ۵ بار به میدان رفت. او با ۶ گل آقای گل این مسابقات شد. او در بازی فینال یکی از دو گل ایران علیه کره جنوبی را به ثمر رساند تا ایران قهرمان شود.

زیر ۱۷ سال (نوجوانان)
رضایی اولین بار در سال ۲۰۰۸ به تیم ملی نوجوانان دعوت شد. رضایی در جام جهانی کمتر از ۱۷ ساله ها ۲۰۰۹ مقابل گامبیا موفق به گلزنی شد.

زیر ۲۰ سال (جوانان)
او برای بازی در جام ملت های آسیا کمتر از ۱۹ ساله های ۲۰۱۰ در چین نیز دعوت شد. او در واپسین بازی مرحله گروهی برای اولین بار به بازی گرفته شد. اگرچه او موفق شد در این بازی ۲ گل برایایران به ثمر برساند؛ این تیم نتوانست از مرحله گروهی صعود کند.

زیر ۲۲ سال
کاوه از آغاز مربی گری علی رضا منصوریان در تیم کمتر از ۲۲ ساله های ایران در تمام لیست های این تیم جای داشته و به همه اردوهای این تیم دعوت شده است. او در این تیم چنان عملکرد خوبی داشت که نظر باشگاه های مختلف ایرانی و خارجی را به خود جلب کرد. در تابستان ۱۳۹۱ در حالی که در اردوی تیم ملی زیر ۲۲ سال در ایتالیا به سر می برد با باشگاه سایپا البرز به توافق رسید.

زیر ۲۳ سال
این بازیکن برای اولین بار در سال ۱۳۹۰ به اردوی این تیم دعوت شد. او در بازی دوستانه ای که ایران مقابل امیدهای کره جنوبی انجام داد گل سوم تیم ایران را به ثمر رساند. این بازی روز ۸ دی ماه ۱۳۹۲ در ورزشگاه المپیک جزیره کیش برگزار شد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی تدی شرینگهام

حاشیه ها

ازدواج کاوه رضایی
کاوه رضایی که در فصل ۹۶ – ۹۵ ستاره بی چون

و چرای علی منصوریان در لیگ بود با فرنوش شیخی ملی پوش والیبال در همین فصل ازدواج کرد.

فرنوش شیخی (زادهٔ ۱۳۶۹ خورشیدی در گرگان) ملی پوش والیبال بانوان ایران و بهترین دفاع روی تور بانوان ایران است. وی لقب بهترین سرعتی زن والیبال ایران را داراست. فرنوش شیخی در مسابقات مالدیو که مرحلهٔ اول مقدماتی قهرمانی جهان بود به همراه سودابه باقر پور دیگر ملی پوش ایران به عنوان برترین بازیکن پست خود یعنی دفاع روی تور شد.

در اردیبهشت ماه ۹۶ ، خبر ازدواج او با کاوه رضایی فوتبالیست و بازیکن باشگاه استقلال رسانه ای شد.

افتخارات ورزشی کاوه رضایی

قهرمانی در جام حذفی ۹۴–۱۳۹۳ به همراه تیم ذوب آهن اصفهان

قهرمانی در جام حذفی ۹۵–۱۳۹۴ به همراه تیم ذوب آهن اصفهان

 

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی کاوه رضایی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه