بیوگرافی رضا جاودانی

2 سال پیش

بیوگرافی رضا جاودانی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 رضا جاودانی (زادهٔ ۲۹ مهر ۱۳۴۸ در مشهد) مجری تلویزیونی و گزارشگر فوتبال اهل ایران است. وی که دارای مدرک کارشناسی ارشد رشتهٔ حقوق جزا و جرم شناسی است، در سال ۱۳۶۸ وارد صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی شد و به اجرای برنامه های گوناگون و گزارش مسابقات ورزشی پرداخت.

زندگینامه رضا جاودانی

بیوگرافی رضا جاودانی

فعالیت هنری

رضا جاودانی در سال ۱۳۷۶ برای ادامه تحصیل به تهران رفت و در آن جا همکاری خود را با شبکه ۳ آغاز نمود؛ اولین برنامهٔ وی« جُنگ ورزش» نام داشت که از ۱۸ شهریورماه سال ۱۳۷۶ روی آنتن شبکه ۳ رفت. جاودانی با پیوستن به شبکه سه صرفاً به اجرای برنامه پرداخت و گزارشگری فوتبال را کنار گذاشت.

رضا جاودانی، از مجریان زبده و كاربلد برنامه های ورزشی شبكه سه كه همیشه تماشای برنامه های اجرا شده توسط او بیش از اینكه مخاطب را به سوی حواشی سوق دهد انسان را وادار می كند تا به طور كامل روی اصل مسئله و موضوعات فنی تمركز داشته باشد. همیشه خود را مسلح به سلاح اطلاعات می كند و زندگی او با مطالعه گره خورده است.

مدیریت بر فضای برنامه هایش، رعایت كرامات انسانی و احترام گذاشتن به مخاطب و مهمانان برنامه اش از نكات قابل توجه و از خصوصیت های مهم اجرای او محسوب می شود.

از جمله برنامه هایی که جاودانی اجرای آنها را برعهده داشته است، می توان به گزارش ورزشی( بهمراه محمدرضا احمدی)، یک جهان یک جام، مردان آهنین،آن سوی نیمکت، بیست چهارده( بهمراه عادل فردوسی پور و محمدحسین میثاقی) و سه پاس اشاره کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی راسل وونگ

شغل دوم رضا جاودانی:

سال ۸۳ در كانون وكلا قبول گردید، سال ۸۴ رسماً پروانه وكالت اخذ کرد و كارش را شروع كرد در حال حاضر با یكی از دوستانش، دفتر وكالت دارد و تمركز بیشترش در وكالت است.

ازدواج رضا جاودانی:

“رضا جاودانی” با مهشید سالاری در سال ۸۷ ازدواج کرده است. مهشید سالاری فوق لیسانس مردم شناسی دارد و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی است، این زوج صاحب یک پسر بنام شروین هستند.

برنامه های تلویزیونی “رضا جاودانی” :

۱۳۸۰–۱۳۸۹ مردان آهنین مجری شبکه سه

۱۳۸۱ ویژه برنامهٔ جام جهانی فوتبال ۲۰۰۲ مجری شبکه سه

۱۳۸۹ یک جهان یک جام مجری شبکه سه

۱۳۸۱–اکنون گزارش ورزشی مجری شبکه سه

۱۳۹۱ جام چهاردهم مجری شبکه سه

۱۳۹۱ آن سوی نیمکت مجری شبکه ورزش

۱۳۹۳ بیست چهارده مجری شبکه سه

۱۳۹۳ آسیا ۲۰۱۵ مجری، تهیه کننده شبکه سه

۱۳۹۴ سه پاس مجری شبکه سه

۱۳۹۵ جام پانزدهم مجری شبکه سه

چکیده ای از بیوگرافی رضا جاودانی

رضا جاودانی

حرفه: مجری تلویزیونی، گزارشگر فوتبال

سال‌های فعالیت: از ۱۳۶۸ تا کنون

والدین: هادی جاودانی _ سهیلا مرتضوی زاده

تحصیلات: کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی دانشگاه فردوسی مشهد

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی رضا جاودانی
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه