بیوگرافی سرجیو گارونه

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی سرجیو گارونه به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 سرجیو گارونه یک تهیه کننده، فیلم نامه نویس و کارگردان ایتالیایی می باشد که از سال ۱۹۴۸ مشغول به فعالیت می باشد. او برادر ریکاردو گارونه بازیگر و کارگردان معروف می باشد.

زندگینامه سرجیو گارونه

بیوگرافی سرجیو گارونه

فعالیت هنری

سرجیو در سال ۱۹۲۵ در رم، ایتالیا به دنیا آمد. کار خود را در سال ۱۹۴۸ به عنوان دستیار کارگردان، فیلمساز مستند، و دستیار تولید شروع کرد. در سال ۱۹۵۳، صنعت سینما را رها کرد اما دوباره در سال ۱۹۶۵ به آن بازگشت و به عنوان تهیه کننده در چندین فیلم کم بودجه حضور داشت. از سال ۱۹۶۸ نیز فیلم نامه نویسی و کارگردانی را شروع کرد و بیشتر در ژانر وسترن اسپاگیتی فعالیت می کرد. او بیشتر با نام مستعار ویلی اس ریگان شناخته شده می باشد.

اولین فیلمی که به عنوان کارگردان و نویسنده ساخت، یک طناب دار برای جنگو(۱۹۶۹) نام داشت. این فیلم که در ژانر وسترن ساخته شد در ۶۴ امین جشنواره بین المللی فیلم ونیز اکران شد. در این فیلم آنتونی استفان و ویلیام برگر به همراه نیکولتا ماچیاولی بازی می کردند. دومین فیلم بلندش نیز یک وسترن اسپاگیتی به نام جنگو حرامزاده(۱۹۶۹) بود که فیلم نامه آن را خودش نوشته بود. ژانر منحصر به فرد این وسترن که زمینه ای ترکیبی از وحشت و مضامین عاشقانه داشت و به ژانر گوتیک معروف شد باعث شهرت گارونه گردید.

آنتونی استفان و پاولا گوزلینو از بازیگران این فیلم می باشند. داستان این فیلم درباره سوارکاری مرموز و انتقام جو می باشد که وارد شهری می شود و یک لیستی از مردمانی را به همراه دارد که باید کشته شوند. فیلم بعدی این کارگردان نیز جنگو را بکش . . . اول کشته شو(۱۹۷۱) نام دارد که داستان آن درباره یک جوینده طلا در شهر کوچکی می باشد که با بانکدار فاسد شهر و باند خلافکارش برای محافظت از شهر می جنگد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی جمشید خیری مقدم
روز وحشتناکی برای گانداون بزرگ

روز وحشتناکی برای گانداون بزرگ(۱۹۷۱) عنوان فیلمی وسترن ایتالیایی به کارگردانی سرجیو گارونه می باشد که در آن گئورگ ایستمن، تای هاردین و برونو کورازاری ایفای نقش میکنند. سپس فیلمی در ژانر وحشت به نام عاشق هیولا(۱۹۷۴) را با بازی کلاوس کنسکی را کارگردانی کرد. داستان این فیلم درباره یک دکتری است که وقتی به خانه اجداد همسرش برمیگردد یک آزمایشگاه مخفی کشف میکند که دچار اختلال چند شخصیتی دکتر جکیل و آقای هاید می گردد.

دستانی که به مرده غذا میدهد

فیلم بعدی گارونه یک فیلم ترسناک ایتالیایی به نام دستانی که به مرده غذا میدهد(۱۹۷۴) نام دارد که کلاوس کنسکی نیز در آن ایفای نقش می کند. در این فیلم یک دکتر قرن ۱۹ میلادی یک ازمایشگاهی را در سرداب خانه اش پیدا میکند که شروع دردسرهایی برایش می باشد. کمپ آزمایش اس اس(۱۹۷۶) یک فیلم نازیستی از سرجیو گارونه می باشد که داستان آن درباره آزمایشات جنسی بر روی زندانیان زن یک اردوگاه است که توسط کلنلی آلمانی هدایت می شود. این افسر نازی پس از اینکه توسط یک دختر روسی اخته شده است احتیاج به پیوند بیضه دارد.

این فیلم به خاطر داستان جنگجالی و پوستر نامناسب تبلیغاتی آن رسوایی بزرگی به بار آورد. این فیلم در برخی از کشورها از جمله انگلستان ممنوع اعلام شد و در بسیاری از کشوها خطرناک توصیف شد. یک سال بعد فیلم دیگری به نام کمپ اس اس ۵: جهنم زنان(۱۹۷۷) را نیز با همین مضمون کارگردانی کرد.

گارونه بعد از نوشتن فیلم نامه برای فیلم های جهنم پشت بار(۱۹۸۴) و ندامتگاه جهنمی(۱۹۸۴) از صنعت فیلم بازنشسته شد و مدیریت رستورانش را در رم، ایتالیا به دست گرفت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی هایدن کریستنسن

تاریخ تولد
April 09, 2017
سن
۲ سال
حرفه
کارگردان

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی سرجیو گارونه
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه